Sylwia Przybysz zdradziła swój punkt widzenia. Co sadzi na temat bycia młodą mamą?

Sylwia Przybysz o zaletach macierzyństwa w młodym wieku. Co takiego powiedziała?

Sylwia Przybysz postanowiła podzielić się swoja opinia na temat zostania matka w młodym wieku. Jak stwierdza, bycie mamą od zawsze było jej marzeniem. Podczas rozmowy z Plotkiem zdecydowała się zdradzić nieco więcej, co takiego mówi?

Sylwia Przybysz już niedługo po raz kolejny zostanie mama. Ostatnio gwiazda pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku, gdzie chwaliła się widocznymi już krągłościami. Przypomnijmy, jakiś czas temu Sylwia ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, z eona i jej partner spodziewają się swojego kolejnego potomka. Będzie to już trzecie dziecko tej pary.

Sylwia jest w związku z Janem Dąbrowskim. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w czerwcu 2022 roku. Para doczekała się dwójki pociech: Poli i Neli. Teraz oczekują trzeciego.

Podczas rozmowy z reporterem Plotka zradziła, jak wygląda macierzyństwo od kuchni. O jego kulisach. Nie jest tajemnica, ze influencerka przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko w młodym wieku. Teraz wraz z ukochanym oczekują pojawienia się już trzeciego potomka. Sylwia szczerze mówi o tym, że bycie matka było dla niej czymś oczywistym, od zawsze tego chciała.

Sylwia nie ukrywa, że od zawsze marzyła o tym, by zostać młodą mamą i to jej się udało. Dodaje także, że czuje się dzięki temu spełniona.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ