Moja teściowa odkąd pamiętam, zawsze starała się skłócić mnie i swojego ukochanego synka. Nie mogła znieść myśli, że mój mąż okazał nieposłuszeństwo wobec jej sprzeciwów związanych z naszym ślubem.

Ta wredna kobieta zrobi wszystko, aby utrudnić nam życie

Gdy dowiedziała się, że spodziewamy się dziecka, prawie wyskoczyła ze skóry, wściekle krzyczała to na mnie, to na mojego męża, że jesteśmy nieodpowiedzialni i jeszcze przyjdziemy do niej na kolanach prosić o pomoc.

Nie muszę chyba wspominać, że nie pojawiła się na naszym ślubie, ale na mediach społecznościowych żaliła się, że nie została zaproszona, a miała tak wielką ochotę na tort weselny. To prawda, Mamy przejściowe kłopoty ze znalezieniem odpowiedniego mieszkania, gdyż ludzie niechętnie chcą wynajmować właścicielom dużych ras psów. My jesteśmy szczęśliwymi opiekunami kaukaza, który jest wielkości źrebaka.

Jakiś czas temu mój mąż postanowił zaproponować swojej matce, że wynajmiemy od niej mieszkanie, które od dłuższego czasu stało puste. Mieliśmy oczywiście zamiar dokonywać wszelkich opłat za zużyte media i comiesięczny czynsz. jak się jednak dowiedzieliśmy, teściowa najpierw odmówiła własnemu synowi wynajmu mieszkania, po czym niezwłocznie opublikowała w miejscowej prasie ogłoszenie o możliwości wynajęcia mieszkania.

Nie musiała czekać zbyt długo na tłum chętnych i w krótkim czasie wynajęła to mieszkanie obcym ludziom. Moim zdaniem jest to podłe, gdyż Matka mojego męża Bardzo dobrze wie, jaki mamy problem ze znalezieniem mieszkania nadającego się na zajęcie przez rodzinę taką, jak my.

Dopóki żyję babcia mojego męża, możemy być spokojni o ewentualną możliwość zamieszkania tymczasowo razem z nią, nie może to trwać zbyt długo, gdyż babcia jest już osobą starszą i ma swoje przyzwyczajenia, które mogłyby być mocno zaburzone po narodzinach naszego dziecka. Nie chcemy, aby babcia męczyła się z naszego powodu, dlatego zamieszkanie z nią będzie totalną ostatecznością.

Zerknij też tutaj: Z życia wzięte. Nie mogłam uwierzyć, jak teściowa mogła udawać chorą, żeby odciągnąć ode mnie męża

O tym się mówi: Tomasz Lis ma powody do świętowania. Wielkie zmiany w życiu dziennikarza