Jej telefon obiecuje zepsuty nastrój na cały dzień. Klara dołożyła wszelkich starań, aby znieść Marię, chociaż było to dla nich obydwu trudne. Przyczyną nie było to, że synowa była nieprzyjemną osobą, po prostu poślubiła niekochanego najstarszego syna Michaiła i mimowolnie zajęła miejsce.

„Mam dla ciebie doskonałe wieści”, powiedziała ironicznie Maria. - Irena, moja teściowa, przeprowadza się do ciebie, ponieważ musisz jakoś odpracować niezasłużenie otrzymane mieszkanie.

Chciała zrobić na złość znienawidzonej synowej

Klara odetchnęła z ulgą, bo to wcale nie była zła wiadomość. Bardzo lubiła babcię męża, która jest mamą pierwszego partnera Marii. To z nim kobieta doczekała się nieślubnego syna, za którego potem wyszła Klara. Historia nienawiści teściowej do Klary jest zatem utkana z nienawiści do własnego, nieślubnego syna. Maria bardzo wstydziła się urodzenia "bękarta", którego wszyscy w ich miejscowości jej wytykali.

Matka mężczyzny, z którym doczekała się nieślubnego syna, od zawsze traktowała ją zadziwiająco dobrze, zważywszy na fakt, że Maria tak na dobrą sprawę rozbiła małżeństwo mężczyzny, dla kilku chwil przyjemności.

Nie sądziła, że od razu zajdzie w ciążę i wszystko wyjdzie na jaw. Matka żonatego mężczyzny postanowiła pomóc ciężarnej Marii i przygarnęła ją pod swój dach, gdyż mieszkała już wtedy sama, a jej syn nigdy nie planował związać się z kochanką na stałe. Gdy Michał przyszedł na świat, jego ojca już nie było wśród żywych - zabrała go choroba.

Maria nienawidziła to dziecko od samego początku, a gdy po pewnym czasie wyszła za innego mężczyznę, wszystkie pozytywne uczucia przelała na dzieci, których się z nim doczekała. Zamieszkała w dużym mieszkaniu matki kochanka, gdyż wciąż opiekowała się nieślubnym synem Michałem - swoim wnukiem. Gdy Michał dorósł, na studiach poznał Klarę i pobrali się.

Z oczywistych przyczyn, Klara nie została zaakceptowana przez Marię. Między nimi nigdy nie ułożyło się dobrze. Teraz gdy Maria przestała już sobie radzić z matką swojego byłego kochanka, postanowił zrobić na złość Klarze i wcisnąć jej pod opiekę babcię. Na szczęście, Klara ubóstwia seniorkę i chętnie przyjmą ją do siebie.

Zerknij: Mama Ginekolog przerywa milczenie. Jej najnowsze oświadczenie wywołało w sieci ogromne poruszenie

O tym się mówi: Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu zaginionej nastolatki. 13-letnia Hanna wyszła z domu 15 lutego