Jak podaje portal "O2", Lynda Cramer jest jedną z wielu osób, które doświadczyły śmierci klinicznej. Kobieta straciła niespodziewanie przytomność, kiedy jej serce przestało bić. Jej bliscy od razu wezwali ratowników, którzy stoczyli desperacką walkę o przywrócenie funkcji życiowych Lyndy. W tym czasie ona doświadczyła czegoś niecodziennego. Co zobaczyła po drugiej stronie?

Podobne doświadczenia

W sieci można się natknąć na niezliczoną ilość relacji osób, które doświadczyły śmierci klinicznej. Wiele z tych historii ma wiele punktów stycznych, takich jak choćby wszechogarniające poczucie błogości, uczucie unoszenia się na własnym ciałem, tunel z jasnym światłem znajdującym się na jego końcu. Podobnie wyglądały doświadczenia Lyndy, o czym opowiedziała na kanale "NDE Diary".

6 stycznia 2001 roku był dniem, który zmienił w życiu Lyndy wszystko. Kobieta wstała, żeby pójść do łazienki. Niespodziewanie straciła przytomność. Jej bliscy od razu wezwali na miejsce ratowników, którzy przystąpili do reanimacji, która prowadzona była przez kilkanaście minut.

Śmierć kliniczna/YouTube @Strasznie ciekawe
Śmierć kliniczna/YouTube @Strasznie ciekawe
Śmierć kliniczna/YouTube @Strasznie ciekawe

Cramer przyznała, że kiedy ratownicy ratowali jej ciało, jej duch przeniósł się do nieba. Jak wyglądał pobyt w tym rajskim miejscu?

Wizyta w raju

Lynda opisuje miejsce, do którego przeniosła się wskutek śmierci klinicznej, jako "gigantyczną przestrzeń", w której czas liczy się w zupełnie inny sposób, niż ma to miejsce na Ziemi. Choć po kilkunastu minutach serce kobiety zaczęło znów pracować, w miejscu, do którego trafiła, minęło 5 lat.

"Stałam na ogromnym polu kwiatów i obserwowałam pasmo górskie 30 tys. razy wyższe od Mount Everest. Zobaczyłam miasto z drapaczami chmur. Budynki Dubaju wyglądały przy nich jak miniaturowe chatki. Widziałam wielkie jeziora, mogłam wszystko oglądać z lotu ptaka" - opisywała swoje doświadczenia.

Śmierć kliniczna, niebo/YouTube @Przewodnicy duchowi
Śmierć kliniczna, niebo/YouTube @Przewodnicy duchowi
Śmierć kliniczna, niebo/YouTube @Przewodnicy duchowi

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie wszyscy doznają takich samych wizji. Choć nie brakuje relacji o pobycie w raju, zdarzają się opisy piekielnych miejsc, w których pełno jest demonicznych postaci. Są też osoby, które doświadczają poczucia całkowitej pustki i otaczającej ich nicości.

Zdarzyło się wam doświadczyć czegoś podobnego?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące wyznanie ojca Pio. Duchowny utrzymywał, że istnieje życie poza Ziemią. Jego słowa mogą zmienić podejście wielu wiernych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Nie mogłam uwierzyć, jak teściowa mogła udawać chorą, żeby odciągnąć ode mnie męża

O tym się mówi: Tomasz Lis ma powody do świętowania. Wielkie zmiany w życiu dziennikarza