Moim zdaniem jej nadzieje są płonne i potrafię bez trudności uzasadnić swoje poglądy. Jestem przekonana, że nawet po pięćdziesiątce można spotkać mężczyznę, ale jakim on będzie człowiekiem?

Każdy w tym wieku ma własne przyzwyczajenia! Ciężko jest dopasować się ludziom po 50. roku życia

W przeciętnym rysopisie pojawią się takie kwiatki: mężczyzna żąda, aby kobieta była gospodynią, która gotuje i sprząta, a on sam będzie spędzać czas przed telewizorem, a lepiej, żeby sypialnie były osobne.

Jestem przekonana, że mężczyzna po pięćdziesiątce szuka gospodyni, a nie ukochanej kobiety. Jednak kobiety, wręcz przeciwnie, nawet w tym wieku nie rozstają się z marzeniem o znalezieniu bratniej duszy, rozmówcy i wsparcia.

Podsumowując, bliżej emerytury mężczyzna zaczyna interesować się pytaniem, jak poprawić swoje życie i właśnie tego potrzebuje od związku. Kobiety w tym samym wieku nie straciły jeszcze swojego romansu i szukają kogoś, kto będzie ją wspierał i tchnął w życie nowy sens.

Cele płci przeciwnej również stają się przeciwne

Wszyscy panowie, którzy byli z moją przyjaciółką, wyczekiwali, aż posprząta, ugotuje, zrobi zakupy. Czeka na mężczyznę, który zabierze ją na wspólne wakacje, pomoże z pieniędzmi, w skrajnych przypadkach zapyta, jak minął jej dzień.

Wychodzę z założenia, że po pięćdziesiątce nie można już spotkać porządnego i kochającego mężczyzny. Oczywiście możesz spróbować, ale nie powinnaś liczyć na pozytywny wynik. Chodzi o to, że każdy w tym wieku ma już na koncie różne przejścia, doświadczenia i przysłowiowe trupy w szafie, z których nie każdy ma ochotę się komukolwiek tłumaczyć.

Dorosłe dzieci, byli partnerzy, czy błędy popełnione w przeszłości, to wszystko może być zbyt wielką przeszkodą do przeskoczenia, aby na dłuższą metę romans mógł przerodzić się w miłość i związek na lata.

Zerknij: Z życia wzięte. Moja synowa każe synowi szorować toaletę. To skandal

O tym się mówi: Policja alarmuje. Oszuści coraz częściej pukają do naszych drzwi. Jak uniknąć zagrożenia