Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dobrych kilku miesięcy goszczą na pierwszych stronach serwisów plotkarskich. Najpierw spekulowano o tym, czy parę łączy coś więcej. Kiedy ujawnili swoje uczucie, zaczęto rozpisywać się o ich relacji, ślubnych planach i kupnie nowego domu.

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego budził emocje na długo przed tym, jak para oficjalnie potwierdziła swój związek. Po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że się rozwodzą, a tancerz zasugerował w wywiadzie, że został zdradzony, podejrzenia od razu padły na Kurzajewskiego.

Na początku para nie komentowała plotek pojawiających się na ich temat. Zdecydowała się ujawnić dopiero wtedy, gdy Paulina Smaszcz zdradziła, że Kurzajewski i Cichopek wybrali się w podróż do Izraela. Była żona dziennikarza co rusz dzieliła się w mediach kolejnymi rewelacjami na temat Kurzajewskiego i jego nowej partnerki, co sprawiało, że wciąż było głośno o całej trójce.

Plany Kurzajewskiego i Cichopek

Ostatnio w mediach sporo uwagi poświęca się ślubnym planom Kasi i Maćka. Jakiś czas temu gruchnęła nowina, że para planuje "wielkie greckie wesele", które miałoby się odbyć się w wakacje. Informacje podane przez "Na Żywo" zdementowała Cichopek.

W mediach mówi się teraz, że greckie wesele miało się okazać nie tylko zbyt kosztowne, ale mogło stanowić problem dla starszych członków rodziny Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek.

Zmianie uległy także plany pary, dotyczące wspólnego mieszkania. Media donosiły, że para już miała na oku gniazdko, znajdujące się w pobliżu domu byłego męża Katarzyny Cichopek. Ostatecznie nie zdecydowali się na zakup, bo "po złych doświadczeniach z kredytem we frankach [aktorka] jest bardziej ostrożna".

Para miała zdecydować się na remont domu w Starej Miłosnej, w którym teraz mieszka dziennikarz wspólnie z mamą. W przyszłości ma się tu wprowadzić Kasia z dwójką swoich dzieci. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, ma tu zamieszkać także młodszy syn Kurzajewskiego, kiedy wróci z Holandii. Remont ma ruszyć już latem!

O wszystkim miała zostać poinformowana już mama Macieja Kurzajewskiego, która z ulgą przyjęła, że nie będzie musiała zmieniać lokum.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Policja alarmuje. Naciągacze coraz częściej pukają do naszych domów. Jak uniknąć zagrożenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Na weselu teściowej nie będzie. Od pierwszego dnia mnie nie akceptowała

O tym się mówi: Taki przypadek zdarza się w naszym kraju raz na 170 lat. Lekarze donoszą, że właśnie miał miejsce. O co chodzi