Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Paulina Smaszcz od jakiegoś czasu jest niezwykle aktywna w mediach. Nie szczędziła przykrych słów i mocnych zarzutów pod adresem Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Przy okazji oberwało się Izie Janachowskiej i Ivonie Pavlović. Teraz "kobieta petarda" uderza w Joannę Koroniewską, Macieja Dowbora i Małgorzatę Ohme. Czym jej podpadli?

Paulina Smaszcz nie gryzie się w język

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozstali się w 2019 roku. I choć początkowo wydawało się, że udało im się rozstać w przyjacielskich stosunkach, nowy związek dziennikarza zaognił relacje byłych małżonków. To Smaszcz zmusiła byłego męża do ujawnienia jego romansu z Cichopek, zdradzając, że ich romans sięga programu "Czar Par".

Przy okazji medialnych przepychanek z byłym mężem, Smaszcz wdała się w mocną wymianę zdań z Izą Janachowską, której zarzuciła rozbicie małżeństwa i "strzelenie sobie dziecka z milionerem". Sprawa nieco przycichła, ale wygląda na to, że Smaszcz już znalazła sobie kolejne cele.

Smaszcz uderza w Dowborów i Małgorzatę Ohme

Pretekstem do ataku ze strony Pauliny Smaszcz był post Joanny Koroniewskiej, która stanowczo sprzeciwiła się hejtowi. Do obszernego wpisu dołączyła przykre komentarze, jakie internauci zamieszczali pod jej zdjęciami, dowodząc tego, z jak powszechnym zjawiskiem mamy do czynienia.

Do sprawy postanowiła się odnieść również Małgorzata Ohme. Przyznała, że w ostatnim czasie, który nie był dla niej łatwy, spotkała się z ogromnym hejtem.

Posty obu pań postanowiła skomentować Paulina Smaszcz, która podkreślała, że była hejtowana za to, że kocha swoich synów i za to, że jest byłą żoną. "Ale przecież „była” jest zawsze ta najgorsza, bo stara, roszczeniowa, zazdrosna blablabla…" - napisała w obszernym wpisie.

Przypomniała, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor "polubili post Izy, która obraziła wszystkie kobiety, którym pomogła" Smaszcz. Oberwało się też Ohme, której "kobieta petarda" wytknęła, że pouczała ją, choć sama "popełniała błąd za błędem w relacjach z partnerami".

"Niech każdy zacznie najpierw od swojego ogródka i przyjrzeniu się sobie. Tego, co mówi i co robi" - dodała Smaszcz.

Myślicie, że Małgorzata Ohme i Dowborowie zdecydują się na to jakoś zareagować?

To też może cię zainteresować: Zenek Martyniuk zdradził, jak wyglądały początki jego znajomości z żoną. Nie zawsze para dogadywała się tak dobrze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znany polski piłkarz ma dość sławy i takiego traktowania. Robert Lewandowski nie krył niezadowolenia

O tym się mówi: Czarne chmury zebrały się nad Filipem Chajzerem, Małgorzatą Rozenek-Majdan i Dodą. Wszyscy popełnili ten sam błąd. O co chodzi