Robert Lewandowski to polski piłkarz, który zdobył niewątpliwą sławę i jest rozpoznawany na całym świecie. Nie da się ukryć, że jest to olbrzymi sukces, biorąc pod uwagę, że ma dopiero 34 lata. Jednak w ostatnim czasie Robert Lewandowski daje po sobie poznać, że sława nieco go przytłacza.

To już za wiele nawet dla takiej gwiazdy

Jak przypomina portal Jastrząb Post, od niedawna piłkarz naszej reprezentacji gra w klubie FC Barcelona. Z tego też powodu, wraz ze swoją żoną i dwójką dzieci przenieśli się do Katalonii.

Jak wiadomo, Hiszpanie uwielbiają piłkę nożną i są wielkimi fanami piłkarskich gwiazd. Do takich gwiazd należy także nasz piłkarz. Jednak jak widać na nagraniu opublikowanym ostatnio na TikToku, Lewandowski ma chyba nieco dość sławy.

Lewy wyraźnie poirytowany takim zachowaniem fanów

Ostatnio fani piłkarza osaczyli go w jego aucie i co więcej, zablokowali mu możliwość przejazdu. Na nagraniu widać, że sam Robert Lewandowski jest mocno zirytowany takim zachowaniem, co zauważyli polscy internauci.

- Dajcie mu żyć!

- Dobrze, że jak idę do pracy, nikt nie woła „Przemo, Przemo” i nie blokuje mi drogi – pisali Polacy pod filmikiem na TikToku.

Co myślicie o takim zachowaniu hiszpańskich fanów? Czy mieszkając w Niemczech Lewy również był narażony na takie zachowania ze strony jego wielbicieli?

@morong10

Fans increpan a Lewan #lewandowski #fans #football #fcbarcelona #news #foryoupage #barcelona #parati

♬ sonido original - ChrisMG

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ