Roberta Lewandowskiego znają ludzie w każdym zakątku świata. Chociaż Polak od lat występuje zarówno w barwach biało-czerwonych, jak i Bayern Monachium jest on uważany za jednego z najlepszych sportowców na świecie.

Dziś milionerzy, kiedyś zwyczajni studenci

Jego żona Anna Lewandowska swoją karierę show-biznesową rozwijała bardzo skrupulatnie, jednak dopiero po ślubie z polskim kapitanem reprezentacji usłyszało o niej szersze grono.

Można by jednak przypuszczać, że kariera Anny Lewandowskiej, tak czy inaczej, rozwinęłaby się w kierunku show-biznesu, gdyż jest to kobieta niezwykle utalentowana pod kątem prowadzenia firmy, ma konkretny pomysł na siebie i świetnie poradziłaby sobie, będąc żoną całkowicie anonimowego mężczyzny.

Jednak gdy wyszła za Roberta, natychmiast znalazła się w blasku fleszy, co rozpropagowało jej działalność trenerki personalnej i twórczyni zdrowej diety. Jej przepisy kulinarne wypróbowało mnóstwo kobiet i wiele z nich odczuło pozytywne zmiany, które były gwarantowane. Nie zawsze jednak Anna i Robert Lewandowscy byli osobami zamożnymi i sławnymi.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Każde z nich miało swoje trudne początki, lecz wsparcie najbliższych, a później ich wzajemna relacja doprowadziły ich na szczyt kariery zawodowej i teraz mogą w pełni cieszyć się życiem, gdy akurat nie zajmują się pracą, a co jeszcze bardziej widoczne w przestrzeni publicznej, od czasu do czasu hojnie zajmują się filantropią.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Magdalena Narożna zebrała wiele gratulacji. Wszystko przez zdjęcie, które niedawno wrzuciła do sieci. O co chodzi

Zerknij: Zachodnie media przekonują, że znalazł się dowód na poważną chorobą Putina. Do sieci trafiło najnowsze nagranie z prezydentem Rosji. O co chodzi