Piosenkarka i liderka zespołu disco-polo “Piękni i młodzi” Magdalena Narożna zdaje się być kobietą o silnym charakterze, o czym świadczą jej kreacje sceniczne, a także temperament, jaki zaprezentowała niegdyś podczas awantury z byłym już mężem o to, że imprezowała, zamiast opiekować się ich wspólną córką. Przez bardzo długi czas cień owego zdarzenia ciągnął się za Magdaleną i jej byłym mężem.

Magda Narożna zdradziła sekret, czy to tylko prowokacja?

Ich burzliwe rozstanie było jednym z wielu tematów maglowanych przez media przez bardzo długi czas, gdyż oboje nie pozostawiali na sobie wzajemnie suchej nitki, na swoich instagramowych profilach. Obecnie oboje mają poukładane życie, co można było wyraźnie zobaczyć, przeglądając media społecznościowe.

Teraz Super Express informuje, że Magdalena Narożna publikując jedno z najnowszych zdjęć na Instagramie, najprawdopodobniej poinformowała o sporej zmianie, jaka czekają w niedalekiej przyszłości. Zdjęcie przedstawia piosenkarkę siedzącą w pojeździe, a za jej plecami widoczne są walizki. Na jednej z nich widnieje napis częściowo zakryty, lecz wszystko wskazuje na to, że na kartce napisane jest “Jestem w ciąży”.

Życie na walizkach 🧳 sezon wystartował na całego :) przed nami tysiące kilometrów tras … by dotrzeć do Wszystkich wspaniałych fanów :) scena to mój żywioł :) i przejadę każda drogę by na nią wejść :) Ps na drugim zdjęciu nawet @agnieszkabogucka75 i @boguckikrzysztof się załapali 🤣( co prawda w aucie 😆 Do zobaczenia na koncertach ! Pozdrawiamy razem z @krzysiek_byniak ❤️ - napisała w opisie do zdjęć. Gdy posypały się gratulacje w sekcji komentarzy, a jeden z internautów zapytał ją wprost czy jest w ciąży, artystka disco-polo odparła, że to nie jest jej walizka.

Nie jest to jednak precyzyjna odpowiedź na pytanie, co pozwala nam przypuszczać, że niebawem piosenkarka ogłosi radosną nowinę.

O tym się mówi: Kulisy życia Karola Strasburgera z 37 lat młodszą żoną. Wszystko się wydało. O co chodzi

Zerknij: Pilna informacja o zaginionym seniorze. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Panu Józefowi grozi niebezpieczeństwo