Na facebookowej stronie Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska pojawiło się pilne ogłoszenie o zaginięciu 90-letniego pana Józefa Kowalczyka z miejscowości Mała Wieś znajdującej się w gminie Jeziorany. Senior opuścił miejsce zamieszkania około 19:00 12 czerwca bieżącego roku.

Zaginął pan Józef Kowalczyk, któremu grozić może wielkie niebezpieczeństwo. Bliscy i policja apelują o pomoc w poszukiwaniach

Do teraz nie pojawił się w domu, nie nawiązał również żadnego kontaktu z bliskimi. Pan Józef Kowalczyk w chwili zaginięcia miał na sobie flanelową koszulę i kamizelkę. Jest mężczyzną o wzroście 165 cm, ma siwe włosy, oraz przygarbioną sylwetkę.

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie oczekuje na kontakt z każdą osobą, która jest w stanie udzielić informacji na temat aktualnego miejsca pobytu seniora lub mogących ułatwić ustalenie, gdzie znajduje się pan Józef.

Według informacji zawartej w ogłoszeniu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie umieszczonym na Facebooku, 90-letni pan Józef ma kłopoty z pamięcią - Osoby, które posiadają informację dotyczące miejsca przebywania mężczyzny lub widziały go po tym jak był ostatni raz widziany w domu, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112 - napisano w ogłoszeniu.

O tym się mówi: Sny o kimś, kto odszedł, mają wiele znaczeń. Warto sprawdzić, aby zrozumieć, co jest nam przekazywane

Zerknij: Mariola i Hubert z „Sanatorium miłości” są w sobie bezgranicznie zakochani. Ich koleżanka wyznała prawdę na temat uczucia bohaterów programu