Sny to zagadka, którą bezustannie próbujemy rozwiązać. Nie tylko sny są za każdym razem nieuchwytną zagadką, ale ich znaczenie może także pozostać niejasne.

Z pewnością sny o zwierzęciu, przyjacielu lub zdarzeniu muszą coś znaczyć, prawda? A jeśli we śnie wyczarowujesz określone osoby, ich obecność musi coś oznaczać. Ale co, jeśli śnisz o kimś, kto już umarł?

Co oznaczają sny, w których odwiedzają nas zmarli?

Zgodnie ze zwykłym snem, ten o zmarłym bliskim, przyjacielu lub znajomym oznacza, że ​​tęsknisz za tą osobą, co jest pod każdym względem naturalne. Twoja podświadomość usiłuje ci coś powiedzieć.

Za snami o zmarłym krewnym kryje się kilka znaczeń. Na przykład, jednym z symboli kryjących się za tym określonym snem jest to, że opłakujesz stratę czegoś znaczącego — pracy, przyjaźni, a nawet siebie. Inne znaczenia mogą dotyczyć tego, że zaniedbujesz coś ważnego w twoim życiu lub poszukujesz informacji na temat zwykłego snu.

Według ekspertów, kiedy zmarli bliscy zjawiają się w twoich snach, są to sny o odwiedzinach, na jakie należałoby zwrócić uwagę. Sen o zmarłej osobie posiada wiele znaczeń. We śnie zmarły krewny może również próbować ci coś powiedzieć.

Jakkolwiek możesz się najpierw zastanawiać, dlaczego śnisz o zmarłym rodzicu lub przyjacielu. Bywa tak, że ostatnią chwilą, w której widzimy bliską osobę żywą, jest ciężka choroba, cierpienie, smutek - generalnie obraz, który pozostaje z nami do końca życia. W snach rodzic lub współmałżonek przychodzi do nas zdrowszy niż kiedykolwiek, szczęśliwy, pełen spokoju i pocieszenia. Być może ktoś chce, abyśmy wykreowali milszy obraz tej osoby, aby choć trochę ukoić ból po stracie.

O tym się mówi: Pojawiły się bardzo niepokojące dane. Czy światu grozi konflikt nuklearny

Zerknij: Aleksandr Łukaszenka poważnie wystraszony kolejnymi protestami. Jego rozmowa z urzędnikami nie napawa optymizmem. Padły mocne słowa