Z medialnych doniesień wynika, że Karol Strasburger nigdy nie obnosił się z tym związkiem. Ciężko było zobaczyć ich wspólne zdjęcia wykonane podczas branżowych wydarzeń show-biznesowych, oraz na mediach społecznościowych.

Wspólna sesja zdjęciowa Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk uskuteczniona została, gdy uznali to za stosowne.

Jak się układa Karolowi Strasburgerowi w związku z dużo młodszą żoną?

Wielu ludzi zastanawiało się, jak układa się związek mężczyzny w wieku senioralnym, który ma sobie wiele do zarzucenia pod względem własnego rodzicielstwa, z młodą żoną, która daje mu możliwość przypomnienia sobie, czym są pieluszki, nieprzespane noce i bezgraniczne zaufanie, jakim dziecko darzy rodzica.

Według tego, co oboje mówią w wywiadach, ich związek jest bardzo udany, harmonijny i szczęśliwy. Pięknie uzupełniają się jako para I jak rodzice, a aktor idealnie spełnia się w roli ojca swojej maleńki córeczki.

Jest zachwycony nią, samochód jej obecnością i tym, jak bardzo niewinną jest istotką - Ten mały człowiek właśnie poruszył małą rączką, dotykając mojej twarzy. Wtedy się popłakałem - powiedział prowadzący “Familiadę” w jednym z wywiadów. - Nigdy nie mogłem znieść wstawania o 5 rano, nie wyobrażałem sobie, że to jest możliwe. A teraz dziecko czasami budzi mnie o 4 rano, człowiek przytuli, pogładzi i idzie spać dalej. Jest to dość naturalne. Własne dziecko wyzwala w nas pewne pokłady czegoś, czego nie znaleźliśmy do tej pory - wyjawił aktor.

O tym się mówi: Szkło i kryształy z czasów PRL przeżywają swój renesans. Mogą być warte fortunę

Zerknij: Zachodnie media przekonują, że znalazł się dowód na poważną chorobą Putina. Do sieci trafiło najnowsze nagranie z prezydentem Rosji. O co chodzi