Jak przypomina portal "Pomponik", Kajra i Sławomir są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale i na scenie. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że sukces przedsięwzięcia, jakim jest "Sławomir", opiera się w dużej mierze na samym Sławomirze Zapale. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Przekonajcie się sami!

Miłość po latach

Choć znajomość Magdaleny Kajrowicz i Sławomira Zapały sięga czasów, kiedy oboje studiowali w krakowskiej szkole teatralnej. Wtedy nic nie zapowiadało, że połączy ich miłość. Po studiach ich drogi się rozeszły i zetknęły się ponownie w Stanach Zjednoczonych. Spotkali się w jednym z tamtejszych barów, gdzie Kajra pracowała jako kelnerka.

Z ich relacji wynika, że w pierwszej chwili się nawet nie rozpoznali. Sławomir z rozbrajającą szczerością przyznał, że wziął swoją przyszłą żonę za Portorykankę, więc pierwsze słowa, jakie do niej skierował, były w języku hiszpańskim. Dość szybko udało im się ustalić, że to nie jest pierwsze ich spotkanie.

Kajra i Sławomir/YouTube @Wedding Dream - Izabela Janachowska
Kajra i Sławomir/YouTube @Wedding Dream - Izabela Janachowska
Kajra i Sławomir/YouTube @Wedding Dream - Izabela Janachowska

Później pracowali razem w "kabaretach, operze, w teatrach". Kajra zdradziła, że kiedy usłyszała na próbie, jak Sławomir śpiewa w czasie próby "Cudowną dziewczynę", "zrozumiała, że to jej przyszły mąż".

Wspólny pomysł

W rozmowie z "Super Expressem" Kajra zdradziła, że pomysł na "Sławomira", jako przedsięwzięciem muzyczne, był ich wspólnym. Oboje nie kryją radości, że z roku na rok udaje im się coraz bardziej rozwijać, na co dowodem mają być kolejne propozycje zawodowe, jakie otrzymują.

Jak sami przyznają, nie jest łatwo żyć ze sobą w pracy i w domu, ale im się to udaje. Zdaniem Kajry, jest to kwestia dobrej komunikacji. Podkreśliła, że zawsze starają się być dla siebie wsparciem i każdy trzyma się swoich zadań. Zdradzili, że choć zdarza im się pokłócić, to zwykle są to spory na tle artystycznym.

Kajra i Sławomir/YouTube @Polsat
Kajra i Sławomir/YouTube @Polsat
Kajra i Sławomir/YouTube @Polsat

Zapytany o to, kto rządzi w domu a kto na scenie, Sławomir z rozbrajającą szczerością przyznał, że "Kajra. I tu i tu".

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Muzyk popularnego zespołu nie przebierał w słowach mówiąc o Janie Pawle II. "Udało mu się wmówić ludziom, że jest dobry"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Gdy mama poprosiła o pieniądze, byłem zaskoczony. Wszystko, co miała, oddała wróżce

O tym się mówi: Ujawniono okoliczności śmierci Jerzego Połomskiego. Przejmujące słowa