Ogólnie rzecz biorąc, miałabym być "poszukiwaczką pieniędzy", a ich syn to tylko sposobem na zarabianie pieniędzy.

Na początku po prostu wyrażali potępienie dla wyboru syna, przed ślubem starali się odwieść go od związku ze mną. Luba i Andrzej mieli nadzieję, że narodziny wnuków zmiękczą serca ich rodziców, ale spotkała się z dziwną i nieoczekiwaną reakcją.

Teść i teściowa przyszli, spojrzeli na noworodka i się zaczęło...

- Coś, co w ogóle nie przypomina ciebie. Włosy są blond, oczy zielone, a ty jesteś brązowookim brunetem. Wszystkie ciemne kolory są dominujące i powinny być dziedziczone. Jesteś pewien, że to twoje?

Luba po prostu gotowała się ze złości, jak można przyjść i nie cieszyć się z pojawienia się wnuka, spadkobiercy, ale od razu wylać swoją żółć i wyrazić obiekcje, że nie jest ich wnukiem? Przez pierwszy rok rodzice męża w ogóle nie pomagali przy dziecku. Tylko od czasu do czasu komentowali przesłane zdjęcia, że ​​nawet z biegiem czasu nic z ich syna nie pojawiło się w wyglądzie dziecka.

Jednak nagle wstąpiła w nich czułość, powiedzieli, że nie chcą, aby ich wnuk był obcy, poprosili, aby przyprowadzić go im, aby młodzi rodzice mogli spędzić trochę czasu razem, odpoczywając tak, jak chcą.

Po weekendzie spędzonym tylko we dwoje, zainspirowani młodzi ludzie pospieszyli odebrać syna od dziadków. Jednak ich nastrój szybko się zmienił, gdy teść oznajmił:

Pobrałem wymaz od siebie i wnuka, zrobiłem test DNA, wynik 0. To nie jest nasz wnuk i nie twój syn. Zapłaciłem za badanie i sprawdzałem je kilka razy.

Andrzej stał w szoku, jakby był zamroczony. Rodzice uśmiechnęli się i triumfalnie spojrzeli na „złą” synową – udowodnili synowi, że żona nie była mu wierna. Para już nie rozmawiała, ale mieszkała razem.

Andrzej wydawał się myśleć o wszystkim, co się wydarzyło. Żona twierdziła, że ​​to nieprawda i również wzięła próbki do porównania między nim a jej synem, a kilka dni później zaprosiła rodziców męża. - Zrobiliśmy też test DNA, zgodność między Andrzejem a Piotrusiem wynosi 99,9%.

Zerknij: Krzysztof Jackowski zdradził, co przyniosą nam kolejne miesiące. Jego zapowiedzi nie budzą szczególnego optymizmu

O tym się mówi: Piotr Cugowski podpadł widzom programu "The Voice Senior". Po jego decyzji w sieci zawrzało