Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Anna Mucha pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Regularnie dzieli się z nimi tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym, a często również prywatnym. Ostatnio nie miała jednak do przekzania szczególnie dobrych wiadomości. Zapowiedziała ciche dni. Z jakiego powodu?

Anna Mucha zapowiada ciche dni

Anna Mucha ma spore grono fanów, którzy regularnie śledzą ją relacje w mediach społecznościowych. Artystka należy do grona tych gwiazd, które nie mają większych oporów przed dzieleniem się szczegółami swojego życia prywatnego. Ostatnio zapowiedziała, że w jej domu nastaną ciche dni.

Wszystkiemu winna rozbita maselniczka, której zdjęciem mucha podzieliła się w mediach społecznościowych. "Będą ciche dni w domu. Kto ma wiedzieć, ten wie..." - napisała w komentarzu do wspomnianej fotografii.

Relacja Anny Muchy/Instagram @taannamucha
Relacja Anny Muchy/Instagram @taannamucha
Relacja Anny Muchy/Instagram @taannamucha

To nie pierwsza zaskakująca fotografia, jaką zdecydowała się zmieścić w mediach społecznościowych Anna Mucha.

Pęknięte spodnie

W środę 1 lutego aktorka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym zaprezentowała pęknięcie na spodniach, do którego doszło na wysokości pośladków. Aktorka nie miała oporów, żeby od razu chwycić za aparat, wykonać zdjęcie i od razu zamieścić je w relacji na swoim profilu na Instagramie.

"Moment, kiedy orientujesz się, że czas kupić nowe jeansy... Albo jednak dieta" - napisała w komentarzu do zdjęcia, na którym pokazuje pośladki. Zaledwie kilka godzin później aktorka zamieściła zdjęcie z kortu tenisowego, które żartobliwie nawiązywało do pękniętych spodni i konieczności spalenia tłuszczu.

Relacja Anny Muchy/Instagram @taannamucha
Relacja Anny Muchy/Instagram @taannamucha
Relacja Anny Muchy/Instagram @taannamucha

Co sądzicie o wylewności Anny Muchy?

To też może cię zainteresować: 15-letnia tancerka na wózku inwalidzkim zachwyca widzów w najbardziej znanym talent show na świecie. Zdradziła, jakie ma plany na przyszłość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mąż postanowił wziąć dużą sumę z rodzinnego budżetu na zakup mieszkania. Kochanka też musi gdzieś mieszkać

O tym się mówi: Czy Marta Manowska zniknie z TVP. Wydane przez stację oświadczenie nie pozostawia miejsca na domysły