Jak przypomina "Radio Zet", już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o tym, że dni Marty Manowskiej w TVP są już policzone. Głos w sprawie ewentualnego zwolnienia gospodyni "Sanatorium miłości" zabrała telewizja publiczna. Czy Marta Manowska zniknie z telewizji?

Marta Manowska od lat w TVP

Marta Manowska zaczęła pracę w TVP w 2014 roku. To właśnie wtedy na ekranach zadebiutował program "Rolnik szuka żony". Zarówno sam format, jak i jego prowadząca szybko podbiły serca widzów. Władze stacji postanowiły pójść za ciosem i do Manowskiej posypały się kolejne propozycje. Poprowadziła "Sanatorium miłości" i była współprowadzącą w "The Voice Senior".

Z ostatniej z wymienionych produkcji, Marta Manowska zniknęła już jakiś czas temu. Od tamtego czasu, coraz częściej pojawiają się plotki, że niebawem gospodyni "Sanatorium miłości" pożegna się z TVP. Głos w sprawie tych doniesień zabrali przedstawiciele publicznego nadawcy.

Marta Manowska zniknie z TVP?

Fani Marty Manowskiej z niepokojem śledzą plotki, że ich ulubienica może zniknąć z TVP. Wygląda jednak na to, że mogą spać spokojnie, bo nie zanosi się na to, żeby Telewizja Polska zdecydowała się zrezygnować ze współpracy z lubianą prezenterką.

Pewne jest, że Manowska będzie prowadzącą piątego sezonu "Kobiet w drodze", co potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" Iwona Bocian-Zaciewska, Dyrektorka i Redaktorka Naczelna TVP Kobieta. Nie ukrywała, że jest bardzo dumna z cyklu i cieszy się, że widzowie będą mogli zobaczyć kolejne niezwykłe rozmowy, jakie odbyła z kobietami Marta Manowska.

Należycie do grona sympatyków Marty Manowskiej?

To też może cię zainteresować: Sympatycy Danuty Holeckiej wstrzymali oddech. Czy ich ulubienica zniknie z "Wiadomości" na dobre

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja teściowa nie zna granic. Nadal żąda ode mnie opieki nad wredną babcią, choć rozwiodłam się już dawno temu

O tym się mówi: Niepokojące wizje Wojciecha Glanca. Zapowiada złowieszcze wydarzenia na "skalę spadającej gwiazdy". Co nas czeka