Nina i Karol byli małżeństwem przez około dwadzieścia dwa lata i żyli jak najzwyklejsza rodzina, ponieważ zobaczyli się po raz pierwszy zaraz po ukończeniu studiów, zakochali się w sobie i nie trzeba było długo czekać na decyzję małżeńską. Szybko wzięli ślub. Później Nina i Karol doczekali się synka, którego nazwali Tymoteusz.

Kiedy para była małżeństwem, przydarzyło im się wiele rzeczy: nie mieli nawet pieniędzy na jedzenie, mieszkali w bardzo małym jednopokojowym mieszkaniu, często przeklinali, a nawet myśleli o rozwodzie.

Nie przypuszczałam, że będzie aż tak perfidny

Chociaż przez cały ten czas w rodzinie nie było zdrad, były powody do kłótni. Wtedy para zdecydowała się na rozwijanie kariery, dzięki czemu bliżej trzydziestu pięciu lat oboje mieli dobre zarobki i zaczęli żyć trochę dostatniej.

Wyglądało na to, że nic złego się nie stało po drodze, wychowali syna, wysłali go na studia, a później poszedł do pracy. Jednak nagle u Karola zaczął się kryzys, który często towarzyszy wiekowi średniemu, ponieważ z każdym dniem pewna dziewczyna podobała mu się coraz bardziej. Ta dziewczyna zaledwie kilka lat wcześniej ukończyła studia i otrzymała dyplom.

Nina poczuła, że ​​jej życie stało się bardzo podobne do serialu, ponieważ dziewczyna, w której zakochał się jej mąż, była naprawdę bardzo atrakcyjna, mężczyźni biegali za nią tłumnie. Być może chodzi o jej charyzmę, na którą wielu zwraca uwagę.

Dziewczyna zobaczyła, że ​​Karol jest w niej głęboko zakochany, więc postanowiła skorzystać z jego hojności, bo bardzo chciała zostać w Warszawie, ale nie miała pieniędzy na mieszkanie. Namówiła czterdziestoletniego kochanka na zakup mieszkania. Nie było to dla dziewczyny problemem.

Nina sama zauważyła, że ​​jej mąż zaczął ją zdradzać, a potem była tego pewna, ponieważ Karol pewnego dnia ogłosił, że chce przenieść się do wynajmowanego mieszkania. Najpierw chciała także zdradzić męża w ramach zemsty, jednak sprawy potoczyły się inaczej. Gdy dowiedziała się o podłości niewiernego męża, nagle jakby spadły jej z oczu klapki z napisem Karol.

Dostrzegła maślane oczy, jakie robił do niej od dłuższego czasu jej kolega z pracy. Nie czekała do oficjalnego rozwodu z rozwinięciem tej znajomości, a Karol popadł w długi z powodu zachcianek kochanki.

O tym się mówi: Lech Wałęsa nie ma powodów do zadowolenia. Jego wnuk trafił za kratki

Zerknij: Tajemnica Elżbiety Jaworowicz wyszła na jaw. Zdradził ją współpracownik. O co chodzi