Jak podaje portal "O2", współpracujący od dekady z Elżbietą Jaworowicz mecenas Piotr Kaszewiak zdradził kulisy pracy z dziennikarką "Sprawy dla reportera". Potwierdził spostrzeżenia najbardziej spostrzegawczych widzów. O co dokładnie chodzi?

Kaszewiak o kulisach pracy z Elżbietą Jaworowicz

Piotr Kaszewiak od dekady zasiada jako ekspert w programie "Sprawa dla reportera". W wywiadzie udzielonym portalowi "Fakt" mecenas zdradził, jak wygląda jego współpraca z Elżbietą Jaworowicz. Specjalista stwierdził, że dziennikarka wykazuje się wyjątkowym profesjonalizmem i skromnością. Podkreślił, że Jaworowicz nie lubi słuchać komplementów na swój temat.

"Nie ogląda się za siebie, nie przepada za honorami i pochwałami — a ilekroć ktoś w programie próbuje oddać hołd dla jej dorobku lub skomplementować — śmieje się od razu do reżyserki, że ten fragment ma zostać usunięty z programu, który trafi do emisji" - powiedział we wspomnianej rozmowie.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube @publicystykatvp
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @publicystykatvp
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @publicystykatvp

Kaszewiak nie raz miał okazję przekonać się, jak wielką sympatią ze strony widzów cieszy się Elżbieta Jaworowicz. Zdradził, że ciągle zdarza mu się słyszeć na różnych stacjach benzynowych prośby o to, aby pozdrowił dziennikarkę. Często są to osoby, które wspominają, że odwiedzała ich stację przy okazji wyjazdu do kolejnej sprawy.

Współpracownik Elżbiety Jaworowicz zdradził jej tajemnicę

Piotr Kaszewiak postanowił też zdradzić tajemnicę krzesła, na którym siedzi Elżbieta Jaworowicz. Okazuje się, że konstrukcja mebla jest dość nietypowa, bo brakuje w nim oparcia! Część bardziej spostrzegawczych widzów zauważyła to już dawno.

Co ciekawe, fotel ten ma towarzyszyć dziennikarce od bardzo wielu lat, co zdaniem Kaszewiaka jest dowodem na wspomnianą skromność i pokorę.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube @sprawa dla reportera
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @sprawa dla reportera
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @sprawa dla reportera

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Niechlujna, a zmienia facetów jak rękawiczki. Jak to możliwe

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, na jaką emeryturę może liczyć Aleksander Kwaśniewski. Dla wielu osób taka kwota, to tylko marzenie

O tym się mówi: Doda nie kryła oburzenia. Piosenkarka nie przebierała w słowach. Co tak bardzo zbulwersowało artystkę