Wygląda na to, że amerykańska wersja "Mam Talent" ma nową gwiazdkę, która podbiła już miliony serc. I nie zamierza na tym poprzestać, gdyż w jej głowie narodziły się nowe pomysły.

Ukrainka Yaroslava Cheklova wzięła udział w przesłuchaniu wirtualnego formatu

Yaroslava cierpi wrodzoną przepuklinę kręgosłupa. Dlatego musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziewczynka przeszła już 20 operacji. Silna i dzielna Yaroslava Cheklova w tym samym czasie, przed dziesięcioma laty, dowiedziała się o innej swojej dolegliwości - niewydolności nerek.

Jednak nie bacząc na diagnozy zawarte w wynikach licznych badań, Yasia idzie do celu dziarsko i z uśmiechem na twarzy. Taniec daje dziewczynie inspirację, dobry nastrój i nowe marzenia. Ruch przy muzyce to również sposobność, by chociaż przez moment nie pamiętać o diagnozach.

Marzenia Yasi spełniają się z dnia na dzień. Na przykład przed pięcioma laty dziewczyna chciała zatańczyć z Akhtemem Seitablaevem, znanym aktorem i reżyserem. Cud wydarzył się nieoczekiwanie w programie „Taniec z gwiazdami”.

Marzenie o tańcu zamienia się w konkretny cel

Obecnie życie taneczne blond piękności trwa w najlepsze. Pojawiło się nawet nowe marzenie - zostać mistrzynią świata w tańcu na wózku inwalidzkim. Yarislava na już na koncie wiele nagród z konkursów i festiwali!

Amerykański "Mam Talent", powszechnie znany talent show, otwiera drzwi przed Ukrainką nie po raz pierwszy. W programie zatańczyła już ze swoim partnerem Denisem. Sędziowie docenili niesamowity występ pary.

Nawiasem mówiąc, taniec to tylko hobby. Głównym celem dziewczyny jest zebranie pieniędzy na operację kręgosłupa, która może poprawić stan jej zdrowia.


źródło: YouTube/БФ В. Мунтяна "Возрождение"

Zerknij tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Paulina Smaszcz opowiedziała o ogromnej stracie, jakiej doświadczyła. Zdradziła wszystko mówiąc o zawiadomieniu złożonym przez Kurzajewskiego na policji

O tym się mówi: Klaudia El Dursi z odważnym wyznaniem. Blanka Lipińska doczekała się kosza z jej strony. Nie była w stanie przyjąć intratnej pozycji popularnej pisarki