Poznałam prawdziwy powód rozwodu i wiele innych ciekawych rzeczy. Pierwszą rzeczą, która naprawdę mnie niepokoiła, było to, dlaczego jego matka była tak mocno przeciwko mnie. Na początku wszystko było normalnie.

Powody, dla których teściowa przenigdy nie zaakceptowała mnie, były zadziwiająco naciągane... Jestem starsza od jej syna, a to jest niedopuszczalne. Chociaż różnica jest niewielka, to wystarczyło, aby poświęcić wszystko dla rozbicia naszego związku.

Stara wiedźma poruszyła całym piekłem, aby nas rozdzielić. Jak widać, wychowała ciepłe kluchy, a nie mężczyznę!

Tak została wychowana i przez całe życie uznawała, że ​​mężczyzna powinien być o pięć lat starszy od kobiety. Tak było z jej mężem. To prawda, że ​​ich małżeństwo się nie udało, rozpadło się niemal natychmiast. Jednak pozostała przy swoim zdaniu. Synowa musi być młodsza od syna i kropka.

Nawet gdy zapraszała nas do siebie, kazała dziecku przyjść ze „swoją staruszką”. Wszystkim mówiła, że może ze mną pogadać jak równa z równą, pomimo faktu, że dzieli nas 30 lat różnicy. Tak, mogłyśmy normalnie rozmawiać, ale to tylko dlatego, że jestem taką osobą. Bez problemu odnajdę się w rozmowie na dowolny temat w każdym towarzystwie: młodzieżowym czy nie. Nigdy nie uważałam tego za problem.

Nie zauważyła, że jestem starsza od jej syna. Gdy jej to powiedziałam, rozpoczęła swoją krucjatę

Najciekawsze było to, że gdy teściowa nie wiedziała ile mam lat, traktowała mnie normalnie. Wyglądam dobrze, młodo jak na swój wiek. Młodziej nawet od byłego męża. Jednak kiedy wyznałam, ile mam lat, wszystko się zaczęło, choć to zaledwie kilka lat różnicy. Co by się stało, gdybym była dużo starsza od niego...?

Szkoda, że mój mąż okazał się taką dupą wołową i ostatecznie uległ naciskom swojej matki. Gdyby nie ona, mąż zapewne nadal by nie zwracał uwagi na te kilka lat różnicy...

O tym się mówi: Z życia wzięte. Niechlujna, a zmienia facetów jak rękawiczki. Jak to możliwe

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego ci nie umknęło: Wiadomo, na jaką emeryturę może liczyć Aleksander Kwaśniewski. Dla wielu osób taka kwota, to tylko marzenie