Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Maciej Kurzajewski obchodził w poniedziałek 29 stycznia swoje 50. urodziny. Nie brakowało życzeń od jego sympatyków, bliskich i przyjaciół. O święcie byłego męża nie zapomniała też Paulina Smaszcz. Jej wpisu nie dało się przeoczyć. Jak zareagował na niego jubilat?

Urodzinowe świętowanie

Swoje 50. urodziny Maciej Kurzajewski postanowił celebrować nieco dłużej i w wyjątkowy sposób. Prezenter wspólnie z Katarzyną Cichopek wybrali się na wycieczkę do Jordanii. Chętnie relacjonowali swoją wyprawę, nie szczędząc internautom romantycznych kadrów.

Do dziennikarza popłynęła masa życzeń, wśród których nie zabrakło również obszernego wpisu byłej żony dziennikarza - Pauliny Smaszcz. Co ciekawe, "kobieta petarda" urodzinowy post zamieściła na swoim profilu, dodając do wpisu zdjęcie z czasów, kiedy była jeszcze żoną Kurzajewskiego.

Życzenia od Pauliny Smaszcz

We wpisie zaznaczyła, że życzenia urodzinowe dla Macieja Kurzajewskiego zamieszcza na swoim profilu, bo nie "ma szansy złożyć ich inną drogą". Smaszcz życzyła swojemu byłemu "spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki". Brzmi miło, prawda? A jednak nieco dalej, "kobieta Petarda" wbiła Kurzajewskiemu mocną szpilę.

"Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia" - kontynuowała Smaszcz. Potem dodała życzenia od synów, rodziny oraz swojego nowego partnera.

Reakcja na życzenia

Portal "Jastrząb Post" skontaktował się z osobą z blskiego otoczenia Macieja Kurzajewskiego, która potwierdziła, że życzenia złożone przez Paulinę Smaszcz zostały dostrzeżone, ale nikt za bardzo nie chce ich komentować, bo najważniejsze jest, żeby zachować spokój w rodzinie.

Źródło portalu uznało życzenia urodzinowe Smaszcz za "krok milowy do zgody".

Też tak odczytujecie życzenia od Pauliny Smaszcz, jako krok ku lepszym relacjom z byłym mężem?

To też może cię zainteresować: Wiadomo, na jaką emeryturę może liczyć Aleksander Kwaśniewski. Dla wiele osób ta kwota pozostaje tylko marzenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Matki noszące te imiona, nie są najłatwiejsze w relacjach. Na liście jest ich zaledwie kilka

O tym się mówi: Joanna Kurska ujawniła zaskakujące szczegóły. To dzięki temu zaczął się romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego