Jak podaje portal "Pomponik", Joanna Kurska zdobyła się na wyjątkową szczerość. Żona Jacka Kurskiego powiedziała, komu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zawdzięczają to, że dziś są razem. Poznajcie szczegóły!

Maciej Kurzajewski obchodzi 50. urodziny

Maciej Kurzajewski 29 stycznia obchodzi swoje 50. urodziny. To wyjątkowe święto prezenter postanowił celebrować nieco dłużej. Na kilka dni przed rocznicą urodzin, wspólnie z ukochaną wybrał się do Jordanii. Para chętnie relacjonowała swoją wyprawę, publikując w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

Przez długi czas Cichopek i Kurzajewski utrzymywali łączącą ich relację w tajemnicy. Para nie komentowała pojawiających się w przestrzeni publicznej plotek. Dopiero postawieni pod ścianą przez Paulinę Smaszcz, zdecydowali się potwierdzić, że są razem.

Joanna Kurska zdobyła się na wyjątkową szczerość

Cichopek i Kurzajewski o łączącym ich uczuciu opowiedzieli w programie "Pytanie na śniadanie". Zamieścili tę informację także w mediach społecznościowych, gdzie gratulowała im sama Joanna Kurska. Żona byłego prezesa TVP nie kryła radości ze szczęścia swoich ówczesnych podwładnych.

W rozmowie z "Faktem" Joanna Kurska postanowiła zdradzić, kto był odpowiedzialny za połączenie w zawodową parę Kurzajewskiego i Cichopek. Okazuje się, że był to jej mąż - Jacek Kurski.

Kurska nie kryła zachwytu nad samym Maciejem Kurzajewskim. "Maciej to najlepszy obecnie na antenie dziennikarz sportowy, z przepięknym głosem, ciepłym uśmiechem i perfekcyjną dykcją" - mówiła żona Kurskiego.

Joanna Kurska/YouTube @PLOTKI
Joanna Kurska/YouTube @PLOTKI
Joanna Kurska/YouTube @PLOTKI

Podzielacie zdanie Joanny Kurskiej?

To też może cię zainteresować: Grzegorz Krychowiak odpoczywa po trudnym meczu. Piłkarz bawi się w najlepsze. Wybrał niesamowite miejsce do regeneracji sił. Jest czego zazdrościć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kinga Rusin głośno mówi o tym, jaką kwotą wsparła WOŚP. Zachęca Polaków do działania

O tym się mówi: Jerzy Owsiak nie ma wątpliwości, bez niej działalność Fundacji WOŚP byłaby niemożliwa. Na jej wsparcie może liczyć zawsze