Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Ida Nowakowska doznała poważnego urazu oka. Wszystko wydarzyło się tuż przed rozmową z gośćmi programu "Pytanie na śniadanie". Konieczna okazała się pomoc lekarzy i wdrożenie leczenia. Prezenterka zdradziła, jak czuje się teraz i kiedy będziemy mogli zobaczyć ją w programie śniadaniowym TVP.

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska w duecie z Tomaszem Wolnym prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Para świetnie się ze sobą dogaduje i zawsze może liczyć na swoje wsparcie. W trakcie ubiegłotygodniowego programu Ida Nowakowska doznała poważnego urazu oka. Prezenterka nadziała się na ostrą gałąź.

Choć Tomasz Wolny starał się pomóc programowej partnerce, uraz okazał się dość poważny i konieczna okazała się pomoc ze strony specjalisty. Do okulisty Nowakowska udała się zaraz po zakończeniu programu. "Poważna erozja rogówki" - usłyszała od niego gwiazda TVP. Konieczne okazało się włączenia antybiotykoterapii.

Wypadek Idy Nowakowskiej/Instagram @idavictoria
Wypadek Idy Nowakowskiej/Instagram @idavictoria
Wypadek Idy Nowakowskiej/Instagram @idavictoria

Ida Nowakowska zdradziła, jak czuje się teraz.

Kiedy Ida Nowakowska wróci do "Pytania na śniadanie"?

Ida Nowakowska w rozmowie z "Super Expressem" zapewniła swoich sympatyków, że powoli wraca do siebie, a antybiotyk bardzo jej pomaga. Dodała, że nie odczuwa już tak mocnego bólu, jak wcześniej.

Fani Nowakowskiej z radością przyjmą fakt, że prezenterka wraca już do pracy. "Wracam do "Pytania na śniadanie" we wtorek i nie mogę się doczekać spotkania z widzami i podziękowania za troskę! Raz jeszcze powtórzę, że jestem niezwykle wdzięczna za to, jak wiele ludzi się o mnie martwiło i modliło" - dodała w tabloidzie.

Czekaliście na powrót Idy Nowakowskiej?

To też może cię zainteresować: Joanna Kurska ujawniła zaskakujące szczegóły. To dzięki temu zaczął się romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Smaszcz w końcu zdecydowała się na ten krok. Pokazała, kto zajął miejsce Macieja Kurzajewskiego

O tym się mówi: Jerzy Owsiak nie ma wątpliwości, że bez niej działalność WOŚP byłaby niemożliwa. Na jej wsparcie może liczyć zawsze