Jak przypomina portal "Pomponik", Paulina Smaszcz jakiś czas temu zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana, choć tożsamość ukochanego postanowiła zostawić dla siebie. Teraz była żona Macieja Kurzajewskiego pochwaliła się swoim partnerem. Mężczyzna pojawił się na jednym z jej nagrań. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest to, że nowy wybranek Smaszcz, w niczym nie przypomina jej byłego męża.

Medialna wojna

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz rozwiedli się w 2019 roku. Wyglądało na to, że byłym małżonkom udało się rozstać w dobrych stosunkach. Niespodziewanie medialna wojna wybuchła między byłymi partnerami w ubiegłym roku. Pretekstem do jej rozpoczęcia okazała się wspólna wyprawa Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek do Izraela.

Smaszcz nie tylko zmusiła kochanków do ujawnienia romansu, ale nie szczędziła też pod adresem byłego małżonka mocnych zarzutów. W jednym z wywiadów stwierdziła, że romans Kurzajewskiego i Cichopek zaczął się już w 2019 roku, kiedy pracowali wspólnie na planie programu "Czar Par".

Cichopek i Kurzajewski od początku nie komentowali słów Pauliny Smaszcz, ciesząc się wspólnie spędzanymi chwilami. W ich mediach społecznościowych nie brakuje wspólnych zdjęć, na których prezentują swoje szczęście.

Smaszcz pokazała partnera!

Paulina Smaszcz jakiś czas temu oświadczyła, że jest szczęśliwie zakochana. Długo nie pokazywała jednak swojego partnera, co sprzyjało spekulacjom na temat tego, czy ów tajemniczy ukochany w ogóle istnieje.

Teraz niedowiarkowie mają dowód. Paulina Smaszcz pokazała nagranie, na którym możemy zobaczyć jej wybranka. Na filmiku widzimy "kobietę petardę" tańczącą do piosenki "Wyglądasz idealnie". W pewnym momencie do Smaszcz dołącza mężczyzna i wspólnie kontynuują taneczny popis.

@paulinasmaszcz

Cudowny weekend ❤️❤️❤️ Love ❤️

♬ Wyglądasz Idealnie - Skolim

Choć nie do końca można zobaczyć twarz mężczyzny, to i tak można stwierdzić, że jest on zupełnym przeciwieństwem Macieja Kurzajewskiego. W rozmowie z portalem "Plotek" Smaszcz potwierdziła, że na wspomnianym filmie pojawił się jej partner "wspaniały, kochany, doceniający, inspirujący, wspierający, szanujący i lojalny".

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Tego nikt się nie spodziewał. W wieku zaledwie 25 lat nagle odeszła córka gwiazdy znanego serialu. Niespełna dwa miesiące wcześniej urodziła córeczkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Kurdej-Szatan ma powody do złości. Aktorka nie spodziewała się takiego obrotu spraw

O tym się mówi: Nerwowe zakończenie wywiadu. Dlaczego Katarzyna Skrzynecka zareagowała w ten sposób