Jak przypomina portal "Interia", trwa kolejna edycja programu "Sanatorium miłości". Jedną z uczestniczek, która budzi wiele emocji, jest Anita Nowicka. Ostatnio kuracjuszka otworzyła się przed Martą Manowską i opowiedziała o ogromnej krzywdzie, jakiej doznała. Niepublikowany do tej pory materiał, pojawił się na facebookowym profilu miłosnego show.

Niewłaściwi mężczyźni

Anita zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że szuka partnera z zasobnym portfelem. Dla wielu było to oburzające. Okazuje się, że taka postawa ma swoje uzasadnienie w niełatwych doświadczeniach życiowych kuracjuszki. Anita ma na swoim koncie nieudane małżeństwo. Po tym, jak dowiedziała się, że jej mąż ją zdradzał, zdecydowała się rozwieść.

Myślała, że los się do niej uśmiechnął, kiedy w jej życiu pojawił się kolejny mężczyzna. Anita nie ukrywa, że wydawał się idealnym kandydatem, by razem iść przez życie. "Wiedział, że jestem po rozwodzie, no i tak do mnie wpadał, przychodził. Objawił się jako mężczyzna w porządku, mający pieniądze, też się u mnie leczył" - wyznała Nowicka.

Straciła masę pieniędzy

Podkreśliła, że nic w zachowaniu mężczyzny nie wskazywało na to, że nie można mu zaufać. Zdradziła, że mężczyzna był opiekuńczy nie tylko wobec niej samej, ale także dwójki jej dzieci, które miały wówczas 9 i 13 lat. W ciągu 5 lat mężczyzna wyłudził od Anity zawrotną kwotę 370 tysięcy złotych.

"Mówił: słuchaj, jak ten kontrakt zrobię, wodociągi zbuduję, to te pieniądze wrócą" - relacjonowała trudne wspomnienia. Prawdę o partnerze Anicie pomógł odkryć jej ojciec, który wynajął specjalnie w tym celu detektywa. Wynajęty śledczy potwierdził, że ukochany Anity nie prowadzi żadnych interesów.

Jakby tego było mało, w tym samym czasie próbował oszukiwać kolejne kobiety. W tym celu zabierał je do domu Anity, pokazywał jej gabinet stomatologiczny i mówił, że to wszystko należy do niego.

Walka z depresją

Anita przyznała się, że mierzy się z poważnymi problemami natury psychicznej. Lekarze potwierdzili u niej depresję dwubiegunową. Cechą charakterystyczną tych stanów, jest pojawianie się krótkich epizodów manii oraz długimi epizodami depresyjnymi.

Anita Nowicka podkreśliła, że jest przez cały czas pod opieką specjalistów i przyjmuje leki, które pomagają jej w walce z chorobą.

Jak myślicie, Anicie uda się znaleźć w programie bratnią duszę?

To też może cię zainteresować: Teresa Lipowska zdradziła, jaką emeryturę wypłaca jej ZUS. Czy aktorka ma powody do narzekania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jerzy Owsiak reaguje na mocne zarzuty pod adresem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wziął sprawy w swoje ręce

O tym się mówi:Ida Nowakowska doznała koszmarnego wypadku. Wszystko wydarzyło się na planie programu "Pytanie na śniadanie". Diagnoza lekarza brzmi poważnie