Jak podaje portal "Super Express", Ida Nowakowska doznała poważnego urazu oka. Wszystko stało się w programie "Pytanie na śniadanie", w odcinku emitowanym we wtorek 24 stycznia. Choć prezenterka starała się trzymać dzielnie, widać było, że bardzo cierpiała. Poznajcie szczegóły tego koszmarnego wydarzenia.

Ida Nowakowska doznała urazu

Ida Nowakowska nie będzie szczególnie miło wspominała wtorkowego wydania programu "Pytanie na śniadanie". Tuż przed nagraniem prezenterka wpadła na ostrą gałąź, która trafiła ją prosto w oko. Wszystko wydarzyło się przed pierwszą rozmową. Na nagraniu, jakie zamieszczono w sieci, widać, jak Tomasz Wolny stara się pomóc swojej programowej partnerce.

"Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa… Tego się dzisiaj nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w "PnŚ" wpadłam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko" - napisała w sieci Ida Nowakowska.

Wypadek Idy Nowakowskiej/Instagram @idavictoria
Wypadek Idy Nowakowskiej/Instagram @idavictoria
Wypadek Idy Nowakowskiej/Instagram @idavictoria

Po zakończeniu programu Ida Nowakowska natychmiast udała się do okulisty. Niestety to, co od niego usłyszała, nie brzmi szczególnie optymistycznie. "Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki" - poinformowała swoich sympatyków, dodając, że oko w dalszym ciągu bardzo boli i nieustannie łzawi. Konieczne okazało się też podanie antybiotyku.

Na swoim Instastory Ida Nowakowska podziękowała za wszelkie wyrazy wsparcia, jakie dostała ze strony swoich sympatyków. Przyznała, że choć na ten moment z okiem nie jest najlepiej, to ma nadzieję, że przepisany antybiotyk szybko pomoże.

Ida Nowakowska dziękuje za wsparcie/Instagram @idavictoria
Ida Nowakowska dziękuje za wsparcie/Instagram @idavictoria
Ida Nowakowska dziękuje za wsparcie/Instagram @idavictoria

Izie Nowakowskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda zabrała synka do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Czy szykuje się przełom w rodzinnych relacjach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Igor Krawczyk walczy nie tylko o połowę majątku po ojcu. Chciałby też praw do tantiem. Tu pojawia się problem

O tym się mówi: Rober Biedroń wywołał swoimi słowami prawdziwą burzę. Poszło o kwestie spowiedzi dzieci. Co na ten temat sądzi europoseł