Jak przypomina portal "Pomponik", stosunki Joanny Opozdy z jej byłym partnerem Antonim Królikowskim nie są najlepsze. Para rozstała się po zdradzie, jakiej miał się dopuścić młody aktor, kiedy jego żona była jeszcze w ciąży z ich synkiem. Wiele wskazuje na to, że poprawie uległy relacje Joanny Opozdy i jej teściowej, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Pretekstem do spotkania był dzień babci.

Ślub i rozstanie

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub kościelny w sierpniu 2021 roku. Ich sympatycy mieli nadzieję, że para będzie ze sobą już zawsze. Niestety miłości nie wystarczyło im nawet do narodzin syna, który przyszedł na świat w lutym ubiegłego roku. Para rozstała się po tym, jak Antek wdał się w romans z sąsiadką.

Opozda dość długo nie zabierała głosu na temat zachowania swojego byłego męża. Wszystko zmieniło się po nieudanym chrzcie małego Vincenta, który został odwołany zaledwie kilka godzin przed tym, jak miało do niego dojść. Od tego momentu byli partnerzy zaczęli przerzucać się wzajemnymi oskarżeniami, dotyczącymi m.in. kwestii finansowych.

Antek Królikowski i Joanna Opozda/YouTube @Rozrywa
Antek Królikowski i Joanna Opozda/YouTube @Rozrywa
Antek Królikowski i Joanna Opozda/YouTube @Rozrywa

W medialną wojnę pomiędzy Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim wmieszała się również mama aktora - Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Wygląda jednak na to, że przynajmniej z teściową udało się Opoździe jakoś dogadać.

Joanna Opozda pojawiła się w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Choć z pewnością trudno mówić, że obie panie połączyła głęboka przyjaźń, to ich stosunki są na tyle poprawne, że Opozda i Ostrowska-Królikowska mogły się spotkać. Joanna wspólnie z Vincentem odwiedziła mamę Antka Królikowskiego w Dzień Babci.

"Pani Małgorzata chce uczestniczyć w życiu Viniego, a ja nie mam zamiaru jej tego utrudniać, bo jest dobrą babcią. Nie chcę, żeby mój synek był mieszany w sprawy dorosłych" - powiedziała Joanna Opozda w rozmowie z "Super Expressem".

Spodziewaliście się, że takie spotkanie między Joanną Opozdą a jej byłą teściową będzie możliwe?

To też może cię zainteresować: Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Szczegóły zostały już ustalone

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejne zdjęcie Viki Gabor wywołało w sieci burzę. Zapewne nie takich komentarzy spodziewała się młoda gawiazda

O tym się mówi: Maryla Rodowicz nie kryła smutku. Jej dzieci nie chcą spełnić ważnej dla niej prośby. O czym mowa