Jak podaje portal "Pomponik", związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego musi się mierzyć z kolejnymi trudnościami. Po tym, jak zakochani przetrwali kolejne ataki ze strony byłej żony prezentera, pojawił się problem związany z mieszkaniem. Jak donoszą media, Kurzajewski chciałby zamieszkać z ukochaną, ale na razie, nie jest to możliwe. Co stoi na przeszkodzie?

Szczęśliwi mimo wszystko

Zakochani od dłuższego czasu nie muszą się już ukrywać ze swoją miłością. Wszystko za sprawą Pauliny Smaszcz, która zmusiła zakochanych do ujawnienia się z łączącym ich uczuciem. Składając życzenia urodzinowe Katarzynie Cichopek, była żona Kurzajewskiego zdradziła, że para jest razem w Izraelu.

Postawieni przed ścianą, prowadzący "Pytanie na śniadanie" postanowili potwierdzić krążące od dawna plotki. Potem przyszło się im mierzyć z kolejnymi zarzutami, jakimi pod adresem byłego męża kierowała Paulina Smaszcz. Ostatnio "kobieta petarda" nie zabiera głosu w ich sprawie, ale pojawił się nowy problem.

Kurzajewski nie może zamieszkać z ukochaną?

Ponoć zakochani myślą o wspólnym zamieszkaniu, ale nadal nie mają wspólnego adresu. Maciej Kurzajewski nadal mieszka w willi w Staraj Miłosnej, którą dzielił niegdyś z byłą żoną, a Katarzyna Cichopek w swoim mieszkaniu.

Para zaręczyła się, a jednak nadal nie ma wspólnego gniazdka. "Fakt" donosi, że Kurzajewski coraz więcej czasu spędza w mieszkaniu ukochanej, ale na stałe przenieść się nie może, bo nie chce zostawiać swojej mamy samej. Kobieta jest chora i wymaga opieki.

Czy zakochanym już niebawem uda się rowiązać ten problem?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk Junior nie dostanie nic z majątku ojca. Marian Lichtman ma wątpliwości, czy uda się zakończyć sprawę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zobaczyłam w łazience syna i synowej zacieki. Wszystko umyłam. Chciałam pomóc, ale synowa się wściekła. Prawdę poznałam potem

O tym się mówi: Kobieta wezwała służby do jadowitego pająka. Prawda zaskoczyła wszystkich. Zguba trafiła już do właściciela