Jak podaje portal "O2", mieszkanka Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) wezwała Strażników Miejskich po tym, jak na klatce schodowej bloku dostrzegła coś niepokojącego. Była przekonana, że jest tam niebezpieczny pająk. Co zostali na miejscu funkcjonariusze?

Niebezpieczny pająk

Służby w Zduńskiej Woli odebrały telefon od wystraszonej mieszkanki jednego z bloków. Przerażona kobieta stwierdziła, że na klatce schodowej budynku przy ulicy Złotej zauważyła bardzo niebezpiecznego pająka, który jak podejrzewała, może być jadowity. Na miejsce zadysponowano patrol Straży Miejskiej.

Funkcjonariusze przybyli na miejsce potwierdzili, że w zacienionym miejscu korytarza faktycznie znajduje się pająk, którego ubarwienie mogło potwierdzać, że może być jadowity. Uzbrojony w łopatę do odśnieżania strażnik podszedł do pająka i wszystko stało się jasne.

Niebezpieczny pająk/Facebook @Straż Miejska w Zduńskiej Woli
Niebezpieczny pająk/Facebook @Straż Miejska w Zduńskiej Woli
Niebezpieczny pająk/Facebook @Straż Miejska w Zduńskiej Woli

Bezpieczny pająk

Po oględzinach okazało się, że owym niepokojącym stworem była plastikowa zabawka w kształcie pająka! Zabrano ją z korytarza, żeby nie wprowadzała mieszkańców w błąd i nie wywoływała zamieszania.

W mediach społecznościowych strażnicy poinformowali, że zagubionego plastikowego pająka jego właściciel może odebrać na komendzie. I tak też się stało "pająk "Goliat" wrócił do przesympatycznego młodego właściciela".

Trudno w tym miejscu nie przypomnieć historii o egzotycznym lagunie, który pojawił się na drzewie przed jednym z krakowskich bloków. Wezwani na miejsce specjaliści stwierdzili, że całe zamieszanie wywołał nabity na gałąź croisssant.

Spotkało was kiedyś coś podobnego?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Przypadkiem usłyszałam, co teściowa opowiada o mnie swojej koleżance. Zapomniała, że nie wystarczy tylko odłożyć komórkę, aby się rozłączyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Osobom urodzonym w tym znaku zodiaku, nie jest pisana długowieczność

O tym się mówi: Te banknoty straciły już ważność. Nie zapłacimy nimi w sklepie. W sprawie wydano oficjalny komunikat