Jak podaje portal "Interia", zdaniem astrologów data naszego urodzenia i przypisany do niej znak zodiaku zdradza nie tylko cechy naszego charakteru i predyspozycje, ale może zdradzić znacznie więcej. Ma ona zdradzać, czy pisana jest nam długowieczność, czy nie. Które znaki żyją najkrócej? Które ciszą się najdłuższym życiem?

Tym znakom nie jest pisana długowieczność

Ryby

Zdaniem astrologów znakiem zodiaku, któremu nie jest pisana długowieczność, są Ryby. Osoby spod tego znaku żadko dożywają 70 lat, na co może mieć wpływ fakt, że mają tendencję do zamartwiania się o wszystko i o wszystkich. Ciągły stres w połączeniu ze słabością do używek, nie może mieć dobrego wpływu na stan ich zdrowia.

Zodiak/YouTube @Jasna Strona
Zodiak/YouTube @Jasna Strona
Zodiak/YouTube @Jasna Strona

Rak

Kolejnym ze znaków, który nie ma co marzyć o długim życiu, jest Rak. Niestety nie cieszą się one szczególnie silnym zdrowiem. Często zapadają na różnego rodzaju infekcje, z których trudno jest im wyleczyć. Ze statystyk wynika, że górną granicą dożywalności zodiakalnych Raków, jest 65 lat. Podobnie jest z Wodnikami.

Te znaki zodiaku żyją najdłużej

Koziorożec

Znakiem, który statystycznie najdłużej żyje, jest Koziorożec. Zdaniem astrologów jest to wynik ich słabości do sportu i aktywności fizycznej. Nie bez znaczenia jest również ich ogromna siła psychiczna, która pozwala im łatwiej stawiać czoła problemom. Uwielbiają się śmiać, w czym także tkwi sekret ich długowieczności.

Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia

Byk

Zodiakalne Byki są wyjątkowo spokojne i zrównoważone. Wyprowadzenie ich z równowagi graniczy z cudem. Są wyjątkowo odporne na stres. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku nie lubią ryzykować, przez co nie pakują się w kłopoty. Do tego starają się być aktywne fizycznie.

Znaleźliście się w którejś z tych dwóch grup?

To też może cię zainteresować: Młody skoczek rozwija swoją karierę. Jan Habdas jest w centrum zainteresowania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To nie koniec konfliktów w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Co jeszcze zdecyduje się ujawnić książę Harry

O tym się mówi: Tata znanego aktora w hitowym programie TVP. Ojciec Macieja Zakościelnego zaczął tworzyć muzykę po rozwodzie. Czy odniesie sukces w "The Voice Senior"