Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Krzysztof Krawczyk jakiś czas przed swoją śmiercią sporządził testament, w którym jedyną spadkobierczynią swojego majątku uczynił żonę Ewę Krawczyk. Całkowicie pominął swoje jedyne biologiczne dziecko. Krzysztof Krawczyk Junior zdecydował się walczyć w sądzie o spadek po ojcu. Sprawa toczy się już od ponad roku i w dalszym ciągu nie doczekała się żadnego rozstrzygnięcia. Wiele osób jest zdania, że to zła wiadomość dla Juniora. Z jakiego powodu?

Jego odejście było sporym ciosem

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Zaledwie dwa dni wcześniej opuścił szpital i jak zapewniał swoich fanów w mediach społecznościowych, powoli wraca do siebie. Wieści o odejściu artysty były ogromnym ciosem zarówno dla najbliższych artysty i jego przyjaciół, ale także dla rzeszy sympatyków.

Krzysztof Krawczyk przez cztery dekady był związany z Ewą Krawczyk. Jego wcześniejszą żoną była Halina Żytkowiak, z którą doczekał się narodzin syna. Relacje artysty z jego jedynakiem nie były najlepsze. Junior znajdował się pod opieką krewnych, a jego kontakt z ojcem był mocno ograniczony.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka okazało się, że nie uwzględnił on swojego syna w testamencie, zapisując wszystko swojej żonie. Krzysztof Igor Krawczyk nie zamierzał się jednak poddać i w sądzie walczy o swoje.

Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube
Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube
Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube

Decyzja jeszcze nie zapadła

Walka o spadek po Krawczyku toczy się w sądzie od ponad roku. Choć za nami już kilka rozpraw, ostateczny wyrok wciąż nie zapadł. Jednym ze świadków Krzysztofa Juniora był Marian Lichtman, który od początku konsekwentnie stoi po stronie syna swojego dawnego przyjaciela. Jak podkreśla, Krzysztof Krawczyk zawsze mówił im, że zabezpieczy swoje dziecko.

"Tę sprawę już można było dawno zakończyć, pięknie się dzieląc schedą po Krzysztofie. I byłaby wspaniała macocha. A tak ten proces może trwać całe życie i na koniec może się okazać, że Krzysztof Junior nic nie dostanie, bo już nic nie zostanie z tego majątku" - stwierdził Lichtman w rozmowie z "Faktem".

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka

Zgadzacie się z tą opinią?

To też może cię zainteresować: Duchowni zdradzili z czym spotykają się w czasie kolędy. Jak zachowują się Polacy w czasie wizyt duszpasterskich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani Marcina Hakiela nie kryją niepokoju o jego nowy związek. Głos w sprawie zabrała partnerka tancerza

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla seniorów. Ich świadczenia wzrosną bardziej niż się tego spodziewano. Waloryzacja to jednak nie wszystko. Na co jeszcze mogą liczyć emeryci