Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek niedługo pozostawał sam. U jego boku można było zobaczyć nową partnerkę. Tancerz starał się nie pokazywać twarzy ukochanej, ale dość często zamieszczał w sieci ich wspólne zdjęcia. Ostatnio fani z zaniepokojeniem stwierdzili, że takie zdjęcia już się nie pojawiają. To zrodziło pytania o to, czy Dominika i Marcin Hakiel nadal są razem. Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. Co powiedziała?

Głośne rozstanie

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek uchodzili przez lata za parę niemal idealną. Sami podtrzymywali ten mit w mediach społecznościowych. W zeszłym roku okazało się, że obietnica "dopóki śmierć nas nie rozłączy" ma w ich przypadku termin ważności sięgający kilkunastu lat. Para rozwiodła się i stara się układać sobie życie od nowa.

Katarzyna Cichopek planuje przyszłość z Maciejem Kurzajewskim. Jej były mąż znalazł szczęście u boku tajemniczej Dominiki. Portal "Pudelek" jakiś czas temu donosił, że Katarzyna Cichopek poznała wybrankę Hakiela i obie panie mają mieć o sobie "jak najlepsze zdanie".

Wybranka tancerza zdecydowała, że nie chce stać się osobą publiczną, dlatego nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć jej twarzy na zdjęciach, które w sieci publikował jej ukochany. Jednak od sylwestra na profilu tancerza nie pojawiło się żadne zdjęcie z Dominiką. Jedna z fanek postanowiła wprost zapytać o to, czy jest ona nadal partnerką Marcina Hakiela.

Dominika zabrała głos

"Zniknęły zdjęcia z pana dziewczyną. Czy to już nieaktualne, panie Marcinie?" - zapytała tancerza jedna z jego obserwatorek. Ku zaskoczeniu wielu internautów, głos zabrał nie Marcin Hakiel, ale jego ukochana.

"Zapewniam, wszystko jest po staremu. Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich" - napisała Dominika. Wygląda na to, że Marcin koncentruje się teraz na pracy, dzieciach i partnerce, a nie na mediach społecznościowych.

Uspokoił was komentarz Dominiki?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek pomnaża swój majątek w bardzo nietypowy sposób. Gwiazda ma nosa do inwestycji. To, w co na co dzień lokuje kapitał wręcz zdumiewa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Gdy mąż odciął żonę od pieniędzy, poskarżyła się mamie. Niedługo potem, wstydliwa prawda wyszła na jaw. O co poszło

O tym się mówi: Marta Manowska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala. Sprawa jest bardzo poważna