Jak przypomina portal "Interia", widzowie mogą oglądać kolejną edycję programu "The Vocie Senior". W najbliższym odcinku będziemy mieli okazję poznać niezwykłą historię jednego z uczestników. Na scenie stanął potomek króla. Jurorzy nie kryli zdumienia. Poznajcie szczegóły!

Niezwykła historia uczestnika "The Voice Senior"

Fani programu "The Voice Senior" po raz kolejny mają okazję oglądać utalentowanych seniorów, którzy na scenie dają prawdziwy popis. Uzupełnieniem muzycznych umiejętności występujących na scenie są ich historie. Często są one poruszające, a czasem wyjątkowo zaskakujące. W najnowszym odcinku formatu widzowie będą mieli okazje poznać potomka króla.

Na scenie pojawił się Masio Sylwester Kwiek, który zdradził, że jego dziadek był królem. Przodkiem uczestnika był Janusz I Kwiek. Jego wybór, a potem koronacja na króla Romów odbyły się na stadionie Wojska Polskiego w 1937 roku.

Wydarzenie to miało prawdziwie królewską oprawę. Nie zabrakło wyjątkowego tronu i insygniów władzy w postaci berła, korony i gronostajowego płaszcza. Wydarzenie było transmitowane za pośrednictwem radia. Na miejscu pojawiła się też Polska Agencja Telegraficzna. Janusz I Kwiek był ostatnim królem, jakiego Romowie wybrali w Polsce.

Jurorzy nie kryli zdumienia

Historia Masio Sylwestra Kwieka wprawiła w spore zdumienie jurorów. Alicja Węgorzewska stwierdziła, że to "fascynujące". "Zatkało nas lekko" - dodała wyraźnie zaskoczona.

Spore zaskoczenie odmalowywało się też na twarzy Piotra Cugowskiego, który także zasiada w fotelu trenera.

Zaskoczyła was historia uczestnika "The Voice Senior"?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk Junior nie dostanie nic z majątku ojca. Marian Lichtman ma wątpliwości, czy uda się zakończyć sprawę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zobaczyłam w łazience syna i synowej zacieki. Wszystko umyłam. Chciałam pomóc, ale synowa się wściekła. Prawdę poznałam potem

O tym się mówi: Kobieta wezwała służby do jadowitego pająka. Prawda zaskoczyła wszystkich. Zguba trafiła już do właściciela