Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Edyta Nowak-Nawara zasłynęła dzięki przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską, która była gwiazdą programu "Królowe życia". Edzia zdobyła sympatię widzów, którzy śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widzimy ją zupełnie odmienioną. Jej wielbiciele nie mają wątpliwości, do kogo się upodobniła.

Edzia pochwaliła się metamorfozą

Przyjaźń Edzi i Dagmary Kaźmierskiej zakończyła się jakiś czas temu. "Królowa życia" nie kryła, co wpłynęło na taki bieg wydarzeń. Na "Domówce u Dowborów" przyznała, że "Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o niej wypowiadać", o czym dowiadywała się od ludzi. Kaźmierska dodała, że nagle kontakt się urwał, ale nie zamierza nic z tym zrobić.

"Nie są mi potrzebni tacy ludzie" - dodała Dagmara. Choć przyjaźń obu pań nie przetrwała próby czasu, Edzi udało się zachować spore grono sympatyków, którzy nadal uważnie śledzą, co się u niej dzieje. Ostatnio Edyta Nowak-Nawara zamieściła w sieci zdjęcie przedstawiające jej metamorfozę.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: yourube.com
Dagmara Kaźmierska. Źródło: yourube.com
Dagmara Kaźmierska. Źródło: youtube.com

Fani komentują metamorfozę Edzi

Edzia postanowiła zmienić swój uśmiech na bardziej hollywoodzki i postanowiła zrobić zęby. Fanom nie spodobała się ta zmiana. Jeden z internautów stwierdził, że Edzia przypomina "Rocky'ego". Inni doradzali, żeby złożyła reklamację na zęby, bo efekt nie jest dobry. Wiele osób podkreślało, że zęby nie wyglądają naturalnie.

Nie było to jedyne zdjęcie, za jakie Edycie Nowak-Nawarze oberwało się od fanów. Jej post reklamujący suplementy diety spotkał się ze sporą krytyką. Do zdjęcia Edzia zapozowała w mocno prześwitującej bluzce i mocnym makijażu. Fani nie mieli wątpliwości, że wygląda tu bardzo nienaturalnie.

"Za bardzo się upodabniasz do Dagmary. Tylko, że u niej tak ostro medycyna estetyczna nie wjechał" - brzmiał jeden z wielu negatywnych komentarzy. Na drugim biegunie znalazły się zdecydowanie bardziej pochlebne opinie, komplementujące wygląd Edzi.

A jak wam podoba się nowa Edzia?

To też może cię zainteresować: Ceny pączków u Magdy Gessler poszybowały do góry. Ile zapłacimy za nie w tym roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sławomir Świerzyński nie kryje rozgoryczenia. Wszystko w związku z wysokością emerytury, jaką wyliczył mu ZUS

O tym się mówi: Zima znów o sobie przypomni. Cały kraj znajdzie się pod śniegiem. Synoptycy wskazali dokładną datę