Jak przypomina portal "Super Express", 13 grudnia ubiegłego roku odszedł Mariusz Walter. Jego ostatnie pożegnanie odbyło się 21 grudnia. Wdowa po założycielu TVN od pogrzebu nie pojawiała się publicznie. Pierwsze publiczne wyjście musiało jednak w końcu nastąpić. Bożena Walter wzięła udział w uroczystej premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni". Jaki strój wybrała na tę okazję?

Odejście Mariusza Waltera

13 grudnia media obiegła informacja o śmierci Mariusza Waltera. Był to cios nie tylko dla jego najbliższych, ale także dla jego przyjaciół i byłych współpracowników, którzy wspominali go z wielkim sentymentem, podkreślając, że był dobrym człowiekiem, który wymagał nie tylko od innych, ale także od siebie. Był wizjonerem i marzycielem, który nie bał się wcielać marzeń w życie.

Współzałożyciel stacji TVN zmarł w wieki 85. lat, zostawiając po sobie pogrążoną w żalu żonę, z którą był przez ponad pół wieku. Bożena Walter od pogrzebu nie pojawiała się publicznie przez blisko miesiąc. Na oficjalne wyjście zdecydowała się w czwartek 19 stycznia.

Bożena i Mariusz Walterowie/YouTube @Plotki 24h
Bożena i Mariusz Walterowie/YouTube @Plotki 24h
Bożena i Mariusz Walterowie/YouTube @Plotki 24h

Bożena Walter pierwszy raz pojawiła się publicznie

Wdowę po Mariuszu Walterze można było zobaczyć na uroczystej premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról: Tomasza Kota, Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Seweryna i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Bożena Walter zdecydowała się założyć na premierę czerń, która jest nieodłącznym elementem okresu żałoby. Zdecydowała się jednak na przełamanie jej barwnym dodatkiem w postaci barwnej bransoletki. Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie tutaj.

Bożena i Mariusz Walterowie/YouTube @Plotuś PL
Bożena i Mariusz Walterowie/YouTube @Plotuś PL
Bożena i Mariusz Walterowie/YouTube @Plotuś PL

Jesteście ciekawi filmu "Niebezpieczni dżentelmeni"?

To też może cię zainteresować: Ceny pączków u Magdy Gessler poszybowały do góry. Ile zapłacimy za nie w tym roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sławomir Świerzyński nie kryje rozgorycznia. Wszystko w związku z wysokością emerytury, jaką wyliczył mu ZUS

O tym się mówi: Zima znów o sobie przypomni. Cały kraj znajdzie się pod śniegiem. Synoptycy wskazali dokładną datę