Synowa Zofii w końcu dostała pracę. Dobre miejsce, o ile kobieta może sądzić po skąpych informacjach otrzymanych od żony jej syna. Biuro nie jest daleko od domu, plan pracy jest doskonały, do szesnastej. Może odebrać syna z przedszkola. Co najważniejsze, praca w specjalności. Tylko nie chce się przyznać, ile będzie zarabiała.

Kobieta bardzo chciała wiedzieć, ile zarabiają jej syn i synowa

Dziewczyna kategorycznie odmawia omawiania kwestii wynagrodzeń. Uważa, że ​​ogólnie pytania dotyczące pieniędzy są nietaktowne. Teściowa nie zrozumie, co jest takiego w informacjach o wynagrodzeniu. Przecież nie jest kimś obcym.

Wcześniej kobieta przez długi czas nie mogła dowiedzieć się, ile zarabia jej syn. Odpowiedział, że wystarczająco. Jej przyjaciółka nie ma takich problemów. Wie, ile dzieci dostają, ile, na co wydają.

Nie rozumiała, dlaczego młodzi trzymają to w sekrecie

Zofia nie potrzebuje pomocy dzieci. Jest na emeryturze, ale ma pracę. Ponadto wynajmuje mieszkanie.

Nigdy nie ukrywała swoich dochodów. Zawsze odpowiadała na pytania o wysokość emerytury czy koszt wynajęcia mieszkania. To prosta informacja, która może pomóc innym osobom poruszać się po finansowym sferze życia. Nie spowoduje to zazdrości, ponieważ kwoty są niewielkie.

Wykazała się sprytem i posłużyła się mediami społecznościowymi

Kobieta wciąż nie była w stanie dowiedzieć się, ile zarabia jej syn. Zapytała więc jego znajomych. Dowiedziała się również o wielkości dochodów synowej. Znalazła w Internecie ofertę pracy w firmie. Nie została usunięta z serwisu.

Czy ty też uważasz, że nietaktem jest pytać o pensję lub koszty zakupów? Nawet bliscy nie wiedzą? Może głupotą jest ukrywanie takich informacji? W końcu na wszystko zarabia się uczciwie.

Zerknij: Z życia wzięte. "Mamo już nigdy nie pojedziemy do babci. Nigdy więcej. Takie zachowanie dzieci zaskoczyła nas, jednak z czasem poznaliśmy prawdę

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński dochodzi do siebie po zabiegu. Może liczyć na pomoc ze strony pewnej kobiety. W domu prezesa widziano ją już jakiś czas temu