Jak przypomina portal "Super Express", przed świętami Bożego Narodzenia Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Po operacji prezes Prawa i Sprawiedliwości dochodził do siebie nieco dłużej, o czym świadczy dłuższy pobyt w szpitalu. Kaczyński już wrócił do domu i do aktywności w Sejmie. W domu może liczyć na opiekę tajemniczej kobiety. Jak donosi tabloid, jest to ta sama kobieta, która pomagała prezesowi przy poprzedniej operacji.

Jarosław Kaczyński wciąż dochodzi do siebie po operacji

Pod koniec grudnia ubiegłego roku Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Podobną operację Kaczyński przeszedł w 2019 roku. Niestety tym razem prezes zniósł zabieg nieco gorzej, o czym świadczy choćby fakt, że dłużej pozostawał w szpitalu.

Kiedy wrócił do swojego domu na warszawskim Żoliborzu, mógł liczyć na ogromną pomoc także ze strony swoich współpracowników, którzy dbają o to, żeby Kaczyńskiemu niczego nie brakowało. Wśród osób, które zaczęły pojawiać się w domu prezesa, jest tajemnicza kobieta, którą — jak donosi tabloid — można było u niego zobaczyć już po poprzednim zabiegu.

Zdjęcie możecie zobaczyć tutaj.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka

Przerwany objazd

Jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" nie zdradził kim, jest ta kobieta. Zaznaczył jednak, że prezes ma już dość siedzenia w domu i chciałby jak najszybciej wrócić do przerwanego przedwyborczego objazdu po Polsce.

Osoba z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego nie kryje, że obecność prezesa w roku wyborczym jest szczególnie ważna, tym bardziej że obóz Zjednoczonej Prawicy, jest już zjednoczony tylko z nazwy, a zgrzyty między koalicjantami są coraz bardziej widoczne.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24

Myślicie, że już niebawem Jarosław Kaczyński wróci do objazdu po Polsce?

To też może cię zainteresować: Ramona Rey postanowiła wystartować w eliminacjach Eurowizji 2023. Uznana piosenkarka zaprezentowała specjalną piosenkę. Czy okaże się wielkim hitem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Osobom urodzonym w tym znaku zodiaku nie jest pisana długowieczność

O tym się mówi: Dorota Wellman ma powody do świętowania. O wszystkim opowiedziała w "Dzień dobry TVN". Co się stało