Jak przypomina portal "Pomponik", Dorota Wellman od lat prowadzi program "Dzień dobry TVN". Tym razem dziennikarka pojawiła się w programie nie jako gospodyni, ale jako gość. Opowiedziała o nowym programie, jaki będzie prowadziła. Zarówno dla Doroty Welmman, jak i dla jej fanów, będzie to zaskakująca odmiana.

Dorota Wellman stanie przed nowym wyzwaniem

Gościem niedzielnego programu "Dzień dobry TVN" była Dorota Wellman. Dziennikarka opowiedziała o nowym zawodowym wyzwaniu, przed jakim stanie. Okazuje się, że Wellman poprowadzi nowy teleturniej.

Format będzie nosił tytuł "Kto wie?". Dorota Wellman nie ukrywa, że propozycja poprowadzenia teleturnieju była dla niej "awansem" i "wyzwaniem". Dziennikarka podkreśliła, że cieszy się z nowego zadania, jakie jej powierzono, tym bardziej że będzie miała okazję "poznać widzów, kim są i jacy są".

Wellman zachęciła do zgłaszania się na castingi. Jak dodała, może w nich wziąć udział każdy, kto ukończył 18. rok życia. Zachęciła także swoich równolatków, żeby spróbować swoich sił. Na czym polega teleturniej?

Na czym będzie polegał teleturniej "Kto wie?"?

"Kto wie?" jest polskim odpowiednikiem amerykańskiego teleturnieju pod tytułem "Let's Ask America". Co ciekawe, uczestnicy show nie będą pojawiali się w studiu osobiście, ale będą się łączyć za pośrednictwem Internetu.

Uczestnicy będą mierzyli się z pytaniami dotyczącymi życia codziennego i wcześniej przeprowadzonych badań sondażowych. W każdej z czterech rund odpadać będzie jeden z zawodników. Wygrywa ten uczestnik, któremu najlepiej uda się przewidzieć odpowiedzi większości ankietowanych.

Dorota Wellman / YouTube:  Lustro
Dorota Wellman / YouTube: Lustro
Dorota Wellman / YouTube: Lustro

Co sądzicie o nowym teleturnieju?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis szczęśliwie zakochany. Wielkie zmiany w życiu osobistym znanego dziennikarza. Media przekonują, że już szykuje ślub numer trzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek pomnaża swój majątek w bardzo nietypowy sposób. Gwiazda ma nosa do inwestycji. To, w co na co dzień lokuje kapitał wręcz zdumiewa

O tym się mówi: Miejsce w Polsce, które przyciąga znane osoby. Gdzie celebryci najchętniej udają się na wypoczynek