Jak podaje portal "Pomponik", Nostradamus jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w historii. Jego zwolennicy są przekonani, że w jego przepowiedniach zapisane są losy świata. Nie brakuje osób, które utrzymują, że są w stanie odszyfrować kryjące się w przepowiedniach tajemnice. Co ich zdaniem czeka nas w 2023 roku?

Złamany kod Nostradamusa

Wielu jasnowidzów przewiduje, że czasu dobrobytu i pokoju na świecie zakończy się wybuchem III wojny światowej. Także w przepowiedniach Nostradamusa mają się znaleźć takie zapowiedzi, a przynajmniej tak uważają osoby, którym udało się odszyfrować zaszyfrowane wizje Nostradamusa.

Zwolennicy profetycznych umiejętności Nostradamusa przekonują, że trafnie przewidział on dojście do władzy Adolfa Hitlera, zamach na bliźniacze wieże World Trade Center, a także tragiczną śmierć księżnej Diany. Miał on też przewidzieć epidemię koronawirusa, wskazując, że w sposób szczególny dotknie ona Włochy.

Nostradamus / YouTube:  TV9 Bharatvarsh
Nostradamus / YouTube: TV9 Bharatvarsh
Nostradamus / YouTube: TV9 Bharatvarsh

Osoby twierdzące, że udało im się złamać zaszyfrowany kod Nostradamusa, nie mają złudzeń, 2023 rok nie przyniesie nam nic dobrego.

Co przyniesie nam 2023 rok?

Nostradamus przewiduje, że w najbliższym roku i kolejnych latach postępować będą negatywne zmiany klimatyczne, które przyniosą susze. Ma nie brakować ekstremalnych zjawisk pogodowych jak choćby powodzie błyskawiczne.

Zwolennicy Nostradamusa są przekonani, że wielki konflikt światowy, o jakim mówi w swoich przepowiedniach francuski profeta, przypadnie na 2023 rok. Jak wynika z jego zapowiedzi, wojna ma potrwać siedem miesięcy i przynieść śmierć milionom ludzi.

Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha
Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha
Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha

Dowodem na to, że w ciągu najbliższych miesięcy rozpęta się konflikt na skalę globalną, ma być nie tylko tocząca się na Ukrainie wojna, ale także coraz bardziej napięta sytuacja między Chinami i Tajwanem, a także Armenią i Azerbejdżanem.

Co sądzicie o tych zapowiedziach?

To też może cię zainteresować: Na fanów Witold Paszta czeka nie lada gratka. Członkowie zespołu VOX potwierdzili

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja teściowa powiedziała, że za dużo jem. Po tym natychmiast podjęliliśmy decyję. Dłużej tak nie mogę

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda dał popis w czasie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Cała sala wybuchnęła śmiechem