Jak przypomina portal "Super Express", od początku tygodnia odbywa się Światowe Forum Ekonomiczne w Davos, na którym pojawili się przywódcy i przedstawiciele różnych państw. Jedną z najważniejszych kwestii, jaka jest poruszona w jego trakcie, jest kwestia Ukrainy. Na miejscu pojawiła się ukraińska pierwsza dama Ołena Zełeńska. Spotkała się z Jolantą Kwaśniewską. Zdjęcia ze spotkania obiegły media.

O Ukrainie w Davos

Ukraińska pierwsza pojawiła się na miejscu, żeby opowiedzieć o sytuacji, jaka ma miejsce w jej ojczyźnie, która od 24 lutego ubiegłego roku mierzy się z rosyjską agresją. Żona Wołodymyra Zełeńskiego podkreśliła, że Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie.

Podkreślała, że wojna na Ukrainie ma wpływ na cały świat i nie świat nie może o tym zapomnieć. "Jak będzie wyglądał świat, w którym mogą być ostrzeliwane elektrownie atomowe? Jak będzie rozwijać się inflacja, jeśli będą deptane granice państwowe? Jaki będzie świat, jeżeli miliony ludzi będą zmuszane, by uciekać przed głodem?" - pytała Zełeńska.

Ołena Zełenska/YouTube @TVP Info
Ołena Zełenska/YouTube @TVP Info
Ołena Zełenska/YouTube @TVP Info

Jolanta Kwaśniewska pojawiła się w Davos

Jolanta Kwaśniewska pojechała do Davos, gdzie we wtorek 17 stycznia wzięła udział w spotkaniu z Ołeną Zełeńską. Zdjęcie byłej polskiej pierwszej damy zamieścił w mediach społecznościowych dziennikarz Łukasz Mężyk.

Jak zwykle żona Aleksandra Kwaśniewskiego prezentowała się niezwykle elegancko. Na jej twarzy malowało się wyjątkowe skupienie, co zważywszy na okoliczności, nikogo nie może dziwić.

Na forum nie brakuje nie tylko przedstawicieli świata polityki, ale także przedstawicieli biznesu. W wydarzeniu nie bierze udziału Rosja.

Myślicie, że w najbliższm czasie uda się znaleźć problemy na trawiące świat problemy?

To też może cię zainteresować: Dobre wiadomości dla seniorów. Ich świadczenia wzrosną bardziej niż się spodziewano. Waloryzacja to nie wszystko. Na co jeszcze mogą liczyć seniorzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński dochodzi do siebie po zabiegu. Może liczyć na pomoc ze strony pewnej kobiety. W domu prezesa widziano ją już jakiś czas temu

O tym się mówi: Te banknoty straciły już ważność. Nie zapłacimy nimi w sklepie. W sprawie wydano oficjalny komunikat