Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez ostatnie miesiące nie znikali z pierwszych stron gazet i serwisów plotkarskich. Działo się także za sprawą ataków ze strony Pauliny Smaszcz. Zakochani mieli dość i postanowili coś z tym zrobić. Podjęli w tej sprawie odpowiednie kroki. Jakie?

Wielkie zaskoczenie, wielka wojna

Kiedy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili w mediach społecznościowych rozstanie, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Nikt nie spodziewał się, że uchodząca za idealną para, zdecyduje się na rozwód. Niewiele później zaczęto spekulować o przyczynach rozstania, wskazując zdradę, jako najbardziej prawdopodobny powód.

Potwierdził to Marcin Hakiel, sugerując, że w życiu jego byłej partnerki pojawił się ktoś inny. Od razu podejrzenia padły na Macieja Kurzajewskiego. Ani on, ani Katarzyna Cichopek nie odnosili się w żaden sposób do tych rewelacji.

W końcu zdecydowali się ujawnić łączące ich uczucie, zmuszeni do tego przez byłą żonę Macieja Kurzajewskiego, która przy okazji 40. urodzin Cichopek zdradziła, że para wybrała się wspólnie do Izraela. Jak się okazuje, swoją miłość chcieli obwieścić światu w zupełnie inny sposób. Mieli to zrobić w sylwestrową noc lub w pierwszych dniach 2023 roku - przynajmniej tak donosi źródło z otoczenia pary.

Zwłokę w przekazaniu wiadomości tłumaczyli obawą o dzieci Katarzyny Cichopek, które chcieli chronić przed medialną burzą. Nie udało się.

Mieli dość

Paulina Smaszcz regularnie udzielała wywiadów, w którym wyjawiała kolejne rewelacje na temat Macieja Kurzajewskiego i jego nowej wybranki. Stwierdziła, że romans pary sięga 2019 roku, kiedy wspólnie pracowali na planie programu "Czar par", a Kurzajewski chciał zostawić Cichopek.

Para nie komentowała wypowiedzi Pauliny Smaszcz, jednak nie zamierzali tak zostawić sprawy. Znajomy pary zdradził, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wysłali do Smaszcz "pismo z żądaniem zaprzestania kolejnych wypowiedzi na ich temat oraz przeprosin".

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Fani zwrócili uwagę Katarzynie Cichopek. Aktorka od razu odpowiedziała na ich zarzuty. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Osobom urodzonym w tym znaku zodiaku, nie jest pisana długowieczność

O tym się mówi: Te banknoty straciły już ważność. Nie zapłacimy nimi w sklepie. W sprawie wydano oficjalny komunikat