Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek nie ma powodów do narzekania. Jej kariera w ostatnim czasie nabrała rozpędu. Aktorka nie tylko gra w "M jak miłość" i prowadzi "Pytanie na śniadanie", ale także jest gospodynią programu wnętrzarskiego i zasiada w jury programu "You Can Dance - Nowa Generacja". Udział w tym ostatnim wywołał w sieci burzę. Wszystko za sprawą fryzury Cichopek.

Włosy Katarzyny Cichopek wywołały w sieci burzę

Katarzyna Cichopek nie znika z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Zaczęło się od informacji o jej rozwodzie z Marcinem Hakielem. Potem pojawiły się plotki o jej romansie z Maciejem Kurzajewskim, które dzięki Paulinie Smaszcz gwiazdy zdecydowały się wreszcie potwierdzić.

Teraz w sieci zawrzało po tym, jak gwiazda "M jak miłość" zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z planu "You Can Dance - Nowa Generacja". Internauci zaapelowali do Cichopek o to, aby bardziej zadbała o swoje włosy, bo wyglądają na wyjątkowo zniszczone. Aktorka postanowiła odnieść się do tych zarzutów.

Katarzyna Cichopek odpowiada internautom

Katarzyna Cichopek postanowiła odpowiedzieć fanom. Przyznała, że owszem, jej włosy są zniszczone, co jak sama przyznaje, jest efektem ich codziennego prostowania. Aktorka podziękowała też wszystkim komentującym, za "zmobilizowanie jej" do wizyty u fryzjera i zadbanie o kondycję włosów.

W rozmowie z "Faktem" Katarzyna Cichopek przyznała, że stara się dbać o kondycję włosów i skóry, choć brakuje jej czasu na korzystanie z profesjonalnych gabinetów kosmetycznych czy fryzjerskich. Stara się to robić w domowym zaciszu.

"Używam masek i do włosów i do twarzy. Robię peelingi, używam dobrych kremów no i przede wszystkim dużo pije wody, to jest bardzo ważne" - podkreśliła aktorka.

Zwróciliście uwagę na włosy Katarzyny Cichopek?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Przypadkiem usłyszałam, co teściowa opowiada o mnie swojej koleżance. Zapomniała, że nie wystarczy tylko odłożyć komórkę, aby się rozłączyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Osobom urodzonym w tym znaku zodiaku, nie jest pisana długowieczność

O tym się mówi: Te banknoty straciły już ważność. Nie zapłacimy nimi w sklepie. W sprawie wydano oficjalny komunikat