Ostatni czas w życiu Michała Malitowskiego nie należy do najlepszych. Jak przypomina portal Jastrząb Post, jeszcze w 2019 roku juror poinformował, że zakończył się jego wieloletni związek.

Życie legło w gruzach

Po pewnym czasie Michał Malitowski ponownie się zakochał, a niebawem wziął ślub tuż nad Oceanem Indyjskim – w miejscowości Perth.

Niedawno juror „Tańca z gwiazdami” wyznał, że jego nowa partnerka pojawiła się w jego życiu dokładnie wtedy, kiedy przechodził przez trudny czas. Wyznał, że cierpiał na depresję i niestety musiał zmagać się także z myślami samobójczymi.

- Pamiętam, że jak wpisywałem w Google’u hasło Jak popełnić samobójstwo?, to myślałem sobie: jestem tak beznadziejny, że nawet nie wiem, jak to się robi. Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś kable od telefonów, ładowarki, starałem się robić jakieś pętle. Nie wiem, czy byłbym w stanie to zrobić, ale byłem na etapie planowania – wyznał podczas rozmowy z dziennikarzami Radia Zet.

Ma ogromne wsparcie w swojej żonie

Co więcej, juror wyznał, że jego choroba spowodowała, iż prawdopodobnie przez pozostałą część swojego życia będzie zobowiązany do przyjmowania leków, które utrzymają jego zdrowie psychiczne w dobrej kondycji.

W innym wypadku depresja może wrócić i znów siać spustoszenie w jego organizmie. Michał Malitowski dziękuje jednak za to, że jego żona daje mu na co dzień ogromne wsparcie i zawsze może na niej polegać.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ