Mężczyzna wrócił do ojczyzny po wielu latach życia na obczyźnie. Był przyzwyczajony do schludności i porządku, więc to, co zobaczył w swoim rodzinnym mieście, zdumiało go i zdenerwowało.

Mieszkaniec budynku nie mógł znieść takiego widoku. Wziął się zatem do pracy

Na ścianach wypisano brzydkie i obsceniczne słowa, wszędzie był brud, odrapane ściany były nieprzyjemne. Dlatego postanowił samodzielnie naprawić wejście.

źródło: krutoo.club

Oczywiście zaoferował pomoc sąsiadom. Uznał, że wielu chętnie poprze jego pomysł. Mężczyzna zaczął zbierać pieniądze. Jednak wielu podjęło tę inicjatywę z wrogością. Dla wielu wszystko było w porządku, a innym wydawało się, że ich to nie dotyczy, najważniejsze dla nich jest to, że w ich domach wszystko jest w porządku.

Podjął męską decyzję i zajął się odświeżaniem ścian i sufitów

Niektórzy lokatorzy byli zadowoleni z naprawy, ale nie chcieli wydawać pieniędzy. Mężczyzna zdecydował, że wszystko będzie musiał zrobić sam, ale znalazło się kilku sąsiadów, którzy postanowili pomóc. W rezultacie udało mu się zebrać wymaganą kwotę.

Własnymi rękami dokonał napraw, przemalował ściany, usunął wszelkie zabrudzenia, pobielił sufit, zdjął podłogę. Wynik jest niesamowity.

źródło: krutoo.club

Wejście zaczęło wyglądać ładnie i schludnie, wszelkie nieprzyjemne odczucia zniknęły. Mężczyzna nie obraża się na sąsiadów, choć nie może zrozumieć przyczyn ich niezadowolenia. W następnym roku postanowił rozpocząć ocieplanie ścian budynku mieszkalnego.

Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie zmuszony sam się wszystkim zajmować, gdyż od takich spraw jest wspólnota mieszkaniowa. Czy pracowity lokator zdoła ruszyć odpowiednie trybiki tej biurokratycznej machiny?

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego ci nie umknęło: Nowy program Telewizji Polskiej wywołuje sporo emocji wśród fanów. Czy na wizji dojdzie do konfrontacji między jurorami

O tym się mówi: Fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego liczą, że para do siebie wróciła. Aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie