Jak podaje portal Jastrząb Post, wczoraj na antenie TVP2 wyemitowany został pierwszy odcinek nowego talent-show „You Can Dance – Nowa Generacja 2”. W programie biorą udział dzieci, które to prezentują swoje umiejętności taneczne.

Nowe talent-show budzi sporo emocji

Wiadomo już, że prowadzącą show taneczne jest Edyta Herbuś. W składzie jury zobaczyliśmy natomiast Kasię Cichopek, Idę Nowakowską oraz Agustina Equrrolę. Czy to na pewno dobry wybór? Już jakiś czas temu Michał Dobrowolski – reżyser talent-show wyznał, że między Kasią, a Idą niekiedy mocno iskrzy. Dodał jednak, że powinno wyjść to na dobre, bowiem widzowie lubią, jak na ekranie widocznych jest dużo emocji.

Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Już we wczorajszym odcinku nie zabrakło małego konfliktu pomiędzy członkami jury. Kiedy 13 – letni chłopak wykonywał swoją choreografię w stylu hip-hop, Ida Nowakowska poprosiła, aby swoich sił na scenie spróbowała także Kasia Cichopek i Agustin Equrrola.

Oboje zgodzili się na taką propozycję, jednak po słowach jurora wyraźnie było widać, że nie był zbyt zadowolony ze swojej prezentacji.

- Dlaczego nam to zrobiłaś? Teraz to będzie na YouTube, wiesz… Mam już parę takich filmików, będę musiał z tym żyć… – zaznaczył juror po zejściu ze sceny.

Nowakowska w mig odpowiedziała, że to oni sami ochoczo wyrwali się na scenę. Zaraz po tym komentarzu wszyscy głośno się roześmiali. Myślicie, że jest to jednak, jak na razie niewinne, dolewanie oliwy do ognia i zapowiedź konfliktów między jurorami?

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ