Jak przypomina portal "Pomponik", Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Byli parą nie tylko na ekranie, ale także poza nim. Ich sympatycy z niecierpliwością czekali, aż para ogłosi ślub. Zamiast tego pojawiła się wiadomość o ich rozstaniu. Najwierniejsi fani do końca nie tracą jednak nadziei na to, że Kalska i Roznerski kiedyś do siebie wrócą. Promykiem nadziei okazały się zdjęcia z wakacji, które były do siebie wyjątkowo podobne. Czy Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski do siebie wrócili? Słowa aktorki nie pozostawiają, co do tego najmniejszych złudzeń.

Fani wciąż nie tracą nadziei

Adriana Kalska dołączyła do obsady "M jak miłość", z marszu podbijając serca widzów. Serialowy związek Kalskiej i Roznerskiego dość szybko przeniósł się także do rzeczywistości. Ich fani nie mieli wątpliwości, że ta dwójka jest po prostu dla siebie stworzona. Z niecierpliwością wyczekiwano ślubu zakochanych.

Jednak zamiast wiadomości o ślubie, pojawiło się oświadczenie o tym, że drogi Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego rozeszły się, przynajmniej prywatnie. Sympatycy byłej pary, wciąż nie traci nadziei, że aktorzy kiedyś się ze sobą zejdą. Ostatnio pojawił się promyk nadziei na to, że para do siebie wróciła.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska/YouTube @Miraculum S.A.
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska/YouTube @Miraculum S.A.
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska/YouTube @Miraculum S.A.

Adriana Kalska przerwała milczenie

Adriana Kalska postanowiła nieco odpocząć i wybrała się na zagraniczne wakacje. W tym samym czasie, na podobny krok zdecydował się również jej były partner. Mikołaj Roznerski też wybrał się do ciepłych krajów. Oboje chętnie relacjonowali swój wyjazd w sieci.

Fani od razu zwrócili uwagę na to, że ich relacje z wakacji są do siebie łudząco podobne, co zaowocowało teorią, że Kalska i Roznerski się zeszli. Aktorka postanowiła odnieść się do tych teorii i w dość obszernym wpisie wyraziła swoje oburzenie teorią o swoim powrocie do byłego ukochanego.

Oświadczenie Adriany Kalskiej/Instagram @adriana.kalska.official
Oświadczenie Adriany Kalskiej/Instagram @adriana.kalska.official
Oświadczenie Adriany Kalskiej/Instagram @adriana.kalska.official

Swój wpis zakończyła wymownymi słowami: "A tak serio, to szyny były złe i podwozie też było złe, wszystkiego dobrego".

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Nagranie z "tańczącym mięsem" podbija sieć. Wystarczyło dodać szczyptę soli, żeby się zaczęło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sara James opowiedziała o problemach w szkole. "Nie tylko mnie to dotyka. Tak jest". O co chodzi

O tym się mówi: Książę Harry nie oszczędza nikogo w rodzinie. W swojej autobiografii opisał jedno z dzieci księcia Williama