Jak przypomina portal "Jastrząb Post", wakacyjne zdjęcia Mikołaja Roznerskiego i jego byłej partnerki stały się przyczyną plotek, jakoby para znów miała do siebie wrócić. Adriana Kalska w obszernym wpisie odniosła się do tych spekulacji, jednoznacznie dając do zrozumienia, że nic już jej nie łączy z byłym ukochanym. Co na to Mikołaj Roznerski?

Para idealna

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzyli parę nie tylko w serialu "M jak miłość", ale także w rzeczywistości. Ich wielbiciele mieli nadzieję, że para stanie na ślubnym kobiercu i z niecierpliwością oczekiwali na ten dzień. Jednak zamiast ślubnej przysięgi, aktorzy ogłosili rozstanie. Dla wszystkich był to ogromny szok, bo uchodzili z parę niemal idealną.

Sympatycy Kalskiej i Roznerskiego nie tracą nadziei, że para do siebie wróci i wyszukują dowodu na to, że to naprawdę możliwe. Ostatnio spore zamieszanie wywołały zdjęcia z egzotycznych wakacji, jakie zamieszczali na swoich profilach Adriana i Mikołaj. To wystarczyło, żeby internauci zaczęli snuć domysły.

Adriana Kalska jasno i wyraźnie dała do zrozumienia, że nic nie łączy jej z byłym partnerem. Jej obszerny wpis znajdziecie poniżej.

Oświadczenie Adriany Kalskiej/Instagram @adriana.kalska.official
Oświadczenie Adriany Kalskiej/Instagram @adriana.kalska.official
Oświadczenie Adriany Kalskiej/Instagram @adriana.kalska.official

Mikołaj Roznerski nadal milczy

Mikołaj Roznerski nie odnosi się ani do kwestii rozstania z Adrianą Kalską. Nie komentuje też żadnych medialnych doniesień dotyczących tego, czy jest z kimś związany, czy też nie. Nie inaczej było i tym razem.

Zdarzyło się jednak, że w zaskakujący sposób skomentował medialne doniesienia na swój temat. Przyznał, że jego babcia przeczytała w jednej z gazet artykuł o jego ślubie i zadzwoniła do niego, żeby "zapytać, dlaczego jej nie zaprosił na ślub".

Liczycie jeszcze na to, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski do siebie wrócą?

To też może cię zainteresować: Widzisz zwitek banknotów na chodniku, nie podnoś go. Policja ostrzega, możesz stracić w ten sposób wszystko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ola Kwaśniewska zamieściła w sieci poruszający wpis. Bliska jej osoba odebrała sobie życie

O tym się mówi: Nowy trend podbija sieć. Internauci w popularnej grze odprawiają msze święte. Głos zabrał znany duchowny. Mówi o grzechu cieżkim