Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Aleksandra Kwaśniewska cieszy się w sieci ogromną popularnością. Internauci bacznie śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych, gdzie nie brakuje wpisów, w których daje o sobie znać wyjątkowe poczucie humoru Oli Kwaśniewskiej. Niestety ostatni wpis córki byłego prezydenta był niezwykle poważny i dotyczył odebrania sobie życia przez bliską Oli osobę.

Ola Kwaśniewska nie kryje smutku

Ola Kwaśniewska 11 stycznia zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis. Zaledwie dzień wcześniej dowiedziała się o samobójczej śmierci swojego znajomego. Córka byłego prezydenta zdradziła, że tym, co pchnęło mężczyznę do dramatycznego kroku, była depresja.

Dodała, że nikt nie miał świadomości, z czym przyszło się mierzyć Tomaszowi. "W grudniu samobójstwo popełnił tWitch, wiecznie uśmiechnięty, powszechnie znany amerykański tancerz, zostawiając zrozpaczoną żonę, trójkę dzieci i zszokowanych przyjaciół. Miał depresję. Nie wiedzieli" - pisała dalej Ola Kwaśniewska.

W pewnej chwili nawiązała do filmu "Harry i Meghan", przywołując opinię, że depresja, o jakiej mówi amerykańska aktorka, wciąż jest przez wiele osób negowana i uznawana za niewiarygodną. Powodem tej negacji ma być (nie w każdym przypadku) fakt, że "na ujęcie, w którym płacze, leży na kocu Hermesa".

Ola Kwaśniewska/YouTube @BizuteriaYes
Ola Kwaśniewska/YouTube @BizuteriaYes
Ola Kwaśniewska/YouTube @BizuteriaYes

Może jej nie widać

Ola Kwaśniewska podkreśliła, że depresja jest poważną chorobą, która może dotknąć każdego, nawet jeśli nie ma widocznych powodów, jakie mogłyby do niej doprowadzić. Podkreśliła, że nie można kwestionować tego, czy ktoś ma, czy nie ma depresji, bo jest to "złe, okrutne i zgubne".

Zaapelowała też, żeby być lepszymi dla innych. "Jedyne, co możemy im dać, to uważność, empatia i zrozumienie. Bez oceniania. A czasem i to nie wystarczy" - dodała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci dzielili się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. "Ludzie wciąż myślą, że ta ciężka choroba to brak humoru lub fochy i „użalanie się nad sobą”" - napisał jeden z interenautów.

Zgadzacie się z Olą Kwaśniewską?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie swojego zwolnienia z Polsatu. Nie takich słów spodziewano się ze strony aktorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nagranie z "tańczącym mięsem" podbija sieć. Wystarczyło dodać szczyptę soli, żeby się zaczęło

O tym się mówi: Duchowny pouczył wiernych. "To jest niestosowne, żeby ktoś dał 20 złotych"