Jak przypomina portal "Pomponik", od stycznia nowym dyrektorem programowym stacji Polsat jest Edward Miszczak. Swoje urzędowanie zaczął od szeregu zwolnień. Jedną z osób, które straciły posadę, jest Katarzyna Skrzynecka, która zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka zdecydowała się skomentować swoje zwolnienie.

Edward Miszczak urządza Polsat po swojemu

O roszadach personalnych w Polsacie mówi się w ostatnich dniach całkiem sporo. Edward Miszczak konsekwentnie realizuje swój pomysł na stację i mebluje Polsat po swojemu. Jedną z osób, które straciły posadę, jest Katarzyna Skrzynecka. Już wiadomo, że aktorka nie zasiądzie więcej w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Dla wielu sympatyków Skrzyneckiej, jej zwolnienie było sporym zaskoczeniem. Tym bardziej, że całkiem niedawno aktorka zapraszała do oglądania kolejnej edycji. Zwolnienie Skrzyneckiej nie było jedynym we wspomnianym formacie. Swój fotel w jury stracił też Michał Wiśniewski. W geście solidarności z formatu odszedł Piotr Gąsowski, który prowadził muzyczne show.

Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie zwolnienia z Polsatu

8 stycznia Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się zabrać głos w sprawie swojego zwolnienia z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zrobiła to, zamieszczając w mediach społecznościowych specjalne nagranie. W filmiku podziękowała za wszelkie słowa wsparcia, jakie popłynęły do niej ze strony fanów.

"Chcę bardzo podziękować wszystkim fanom programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który bardzo lubimy i kibicować mu wszyscy będziemy" - powiedziała Skrzynecka, podkreślając, że jest poruszona ogromem sympatii, na jaką ona i Piotr Gąsowski mogą liczyć.

Fani formatu nie kryją, że zmiany w programie mocno nimi wstrząsnęły. Wielu przyznaje, że nie wyobraża sobie "Twoja twarz brzmi znajomo" bez Gąsowskiego, czy Skrzyneckiej. "To takie smutne, w jaki sposób Was potraktowali za lata pracy, profesjonalizm, szczerość na wizji" - napisała jedna z fanek. Wielu jest zdania, że Edward Miszczak nie przysporzył sobie zwolnieniami fanów.

A wy, co sądzicie o zmianach, jakie zachodzą w Polsacie?

To też może cię zainteresować: Joanna Kurowska zdradziła tajemnicę Emiliana Kamińskiego. "Mówił mi, że w Kamienicy rozmawia z duchami"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrolerzy mogą pojawić się w naszym domu. Czy mamy prawo nie wpuścić ich do domu

O tym się mówi: Synowie króla Karola III nie chcieli jego ślubu z Camillą. Dlaczego monarcha nie posłuchał swoich Williama i Harry'ego